image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Likvidace eternitu a azbestu - Otrokovice
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
90 tun odvezeného eternitu
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Likvidace eternitu a azbestu - Otrokovice

Praha a Středočeský kraj

Stará eternitová střecha či azbestové těsnění? Azbest samotný i obsažený v eternitu je vážně zdravotně nebezpečný - zbavte se ho rychle a profesionálně! Odborné odstranění a likvidace azbestu od firmy Dopareal jsou sázka na jistotu! Dokážeme provést likvidace azbestu bez ohledu na množství a rizikovost práce (výškové budovy, rozlehlé/stísněné prostory). Odstranění azbestu provádíme ve městech jako je Praha, Kladno, Mladá Boleslav a v celém Středočeském kraji.

Likvidace azbestu Otrokovice

Azbestové trubky či střešní krytina? Vždy se snažíme najít maximálně efektivní a cenově výhodný způsob likvidace azbestu.

Volejte likvidace azbestu: 736 643 030

Práce s azbestem je bez správného vybavení krajně riziková. Disponujeme profesionálním vybavením (ochranné obleky, respirátory) i technologickými postupy k ochranně zdraví nejenom našich pracovníků, ale samozřejmě i našich zákazníků. Klademe důraz na dodržení termínů, kvalitu práce a spokojenost zákazníka.

Odstranění azbestu

Odstranění azbestu v Otrokovicích

Azbest není využíván jen jako střešní krytina, ale i jako těsnění pro kotle, různé kamna či krby, případně je možné v budovách najít azbestové desky, různé roury nebo trubky. I zakázky na odstranění azbestu v této formě přijímáme. Azbest z nemovitosti odstraníme, případně demontujeme, odklidíme do specializovaných vozů či kontejnerů. Následná legální likvidace azbestu dle právních norem je poté samozřejmostí.


Likvidace eternitu - Otrokovice

Ať už jde o likvidace eternitové střechy nebo jiné likvidace eternitu, vždy se na společnost Dopareal můžete spolehnout! Máme bohatou zkušenost s demontáží a následnou likvidací eternitových krytin, trvale nízké ceny a profesionální vybavení i přístup. Likvidace eternitové střechy neprovádíme pouze u domů, ale i garáží, kůlen, hospodářských objektů, chat, chalup či okálů. Dokážeme zajistit i odstranění eternitu ve velkém množství (např. pro města či firmy) - pro školy, sklady, úřady či nemocnice.

Likvidace eternitu Otrokovice

Odvoz a likvidace eternitu jsou zajištěny pomocí specializovaných vozů či velkoobjemových kontejnerů. Odstranění eternitu je prováděno ručně v ochranných oblecích.

Volejte likvidace eternitu: 736 643 030

Firma na likvidaci eternitu Dopareal - to je výhodný způsob jak se zbavit eternitu bez zdravotních rizik, námahy a snadné vyřešení otázky kam vyhodit eternit. A kolik stojí likvidace eternitu? To Vám prozradí níže uvedený ceník.