image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Příprava bytů k prodeji či pronájmu
14 let úspěšné praxe s rekonstrukcí bytů
108 rekonstrukcí bytů a firem
Benátské štuky dle přání klienta
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Příprava bytů k prodeji - Homestaging

Praha a Středočeský kraj

Hodláte prodat či pronajímat nemovitost? Že onen dům či byt není v obyvatelném či přiměřeném stavu? Přesně pro Vás je příprava bytů k prodeji od společnosti Dopareal Praha! Příprava bytu k pronájmu nebo prodeji není útratou peněz, ale investicí. Byt nově vymalujeme, provedeme nové nátěry oken, dveří či zárubní, v případě potřeby položíme novou podlahu a umyjeme okna, koupelnu i toaletu.

Sádrokartonáři, malíři, natěrači, zedníci a další řemeslníci jsou přiveni udělat Váš byt více atraktivní k prodeji či pronájmu.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Praha skýtá mnohé problémy s přepravou (schodiště, rampy a převýšení), za roky praxe víme, jak se i s těmito problémy při vyklízení vypořádat.


Nové vymalování pokojů

Malba pokoje je bezesporu jednou hlavních věcí, které dělají celkový dojem z místnosti. Máme k dispozici profesionální malíře pokojů i štukatéry, kteří se postarají o to, aby Vaše prostory vypadaly maximálně reprezentativně a příjemně - tedy i aktraktivněji k prodeji či pronájmu.


Pokládka nových podlah

Dalším aspektem, který silně ovlivňuje vzezření bytu jsou podlahy. Provádíme jak renovace (broušení) podlah, tak samotné pokládání podlah nových. Zaručujeme čistý, nový a moderní vzhled, rovnost poprvchu i případné zateplení. Řekněte sami - osloví vás stejně staré linoleum jako nová plovoucí podlaha s vkusným vzorem?


Nátěry oken a zárubní

Ačkliv nejsou okna, dveře a zárubně to první, co Vás v rámci dekoraci bytu napadne, můžeme Vás ujistit, že nově natřené dveře, okna i jejich parapety či zárubně (futra) dveří jsou zcela jistě velmi výrazným prvkem v bytu. Provádíme nátěry, lakování i renovace všech povrchů.


Homestaging

Homestaging je oborový obrat používaný pro vylepšení dojmu z bytu prostřednictvím vybavení drobnými doplňkami, které ovšem za pár korun dokáží byt udělat více atraktivním a útulným. Jedná se aranžmá drobných obrazů, dekorací, sošek, záclon či lampiček.


Připrava bytů k prodeji: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.