image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Příprava bytů k prodeji či pronájmu
14 let úspěšné praxe s rekonstrukcí bytů
108 rekonstrukcí bytů a firem
Benátské štuky dle přání klienta
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Příprava bytů k prodeji - Homestaging

Praha a Středočeský kraj

Hodláte prodat či pronajímat nemovitost? Že onen dům či byt není v obyvatelném či přiměřeném stavu? Přesně pro Vás je příprava bytů k prodeji od společnosti Dopareal Praha! Příprava bytu k pronájmu nebo prodeji není útratou peněz, ale investicí. Byt nově vymalujeme, provedeme nové nátěry oken, dveří či zárubní, v případě potřeby položíme novou podlahu a umyjeme okna, koupelnu i toaletu.

Sádrokartonáři, malíři, natěrači, zedníci a další řemeslníci jsou přiveni udělat Váš byt více atraktivní k prodeji či pronájmu.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Praha skýtá mnohé problémy s přepravou (schodiště, rampy a převýšení), za roky praxe víme, jak se i s těmito problémy při vyklízení vypořádat.


Nové vymalování pokojů

Malba pokoje je bezesporu jednou hlavních věcí, které dělají celkový dojem z místnosti. Máme k dispozici profesionální malíře pokojů i štukatéry, kteří se postarají o to, aby Vaše prostory vypadaly maximálně reprezentativně a příjemně - tedy i aktraktivněji k prodeji či pronájmu.


Pokládka nových podlah

Dalším aspektem, který silně ovlivňuje vzezření bytu jsou podlahy. Provádíme jak renovace (broušení) podlah, tak samotné pokládání podlah nových. Zaručujeme čistý, nový a moderní vzhled, rovnost poprvchu i případné zateplení. Řekněte sami - osloví vás stejně staré linoleum jako nová plovoucí podlaha s vkusným vzorem?


Nátěry oken a zárubní

Ačkliv nejsou okna, dveře a zárubně to první, co Vás v rámci dekoraci bytu napadne, můžeme Vás ujistit, že nově natřené dveře, okna i jejich parapety či zárubně (futra) dveří jsou zcela jistě velmi výrazným prvkem v bytu. Provádíme nátěry, lakování i renovace všech povrchů.


Homestaging

Homestaging je oborový obrat používaný pro vylepšení dojmu z bytu prostřednictvím vybavení drobnými doplňkami, které ovšem za pár korun dokáží byt udělat více atraktivním a útulným. Jedná se aranžmá drobných obrazů, dekorací, sošek, záclon či lampiček.


Připrava bytů k prodeji: 777 017 599