image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Nátěry a lakování
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Natěrači a lakýrnici

Praha a Středočeský kraj

Nabízíme celou škálu natěračských a lakýrnických služeb - od ochranných nátěrů, přes dekorativní nátěry fasád a lakování oken či zárubní - až po reflexní a informační nápisy na stěnách a schodech. V nabídce jsou též kompletní renovací místností - od nátěrů až po revitalizaci oken, dveří a zárubní včetně opalování a broušení.

Ať už se jedná o byt, rodinný dům, firmu či školu, vždy nalezneme nejefektivnější způsob nátěrů a lakování při zachování původního designu prostor nemovitosti.

Volejte nátěry a lakování Praha: 777 017 599

Dokážeme pokrýt i zakázky sebevětších rozměrů jako jsou nátěry oken a zárubní ve školách, nemocnicích, hotelech a firmách. Nátěr fasády supermaketu či školy? S natěrači a lakýrníky od Dopareal není nic problémem!


Nátěry fásád a střech

Nátěr střechy chalupy proti vlhkosti nebo nový nátěr fasády pro celou továrnu? Naši natěrači zvládají perfektní nátěry střech, fasád a venkovního obložení nemovitostí bez limitu velikosti zakázky. Proti vodě a plísním odolné silikonové fásádní nátěry, pestré akrylátové nátěry nebo siloxanové nátěry a to jak na dřevo, omítku, tak kovové komponenty - u nás se meze nekladou.

Obchodní domy a supermarkety určitě zaujme nabídka malování a nátěry písma na fasádu - vhodné jak pro informace od hodinách provozu, tak pro samotný název obchodu.


Bezpečnostní nátěry

Pro obchodní a výrobní sektor také provádíme bezpečnostní nátěry (známé též pod označením reflexní nátěry), dále nejrůznější orientační značky, označení parkovacích míst a protizkluzné nátěry nebo polepy schodišť a další kritických míst.


Čištění fasád (odstranění grafity)

Profesionální a efektivní čištění fásád metodou pískování. Metoda tryskání písku (takzvané pískování) je zvláště vhodná pro odstranění grafity a nápravu silně znečištěných čištění fasád a povrchů (kámen, cihla i beton). Zvládáme odstranění jak biologických nečistot (plíseň, mech, trus), tak nečistot atmosferických (exhalace a prach). Telefonické konzultace a vytvoření cenového návrhu zdarma +420 777 017 599.

Natěrači a lakýrníci: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.