image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Nátěry a lakování
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Natěrači a lakýrnici

Praha a Středočeský kraj

Nabízíme celou škálu natěračských a lakýrnických služeb - od ochranných nátěrů, přes dekorativní nátěry fasád a lakování oken či zárubní - až po reflexní a informační nápisy na stěnách a schodech. V nabídce jsou též kompletní renovací místností - od nátěrů až po revitalizaci oken, dveří a zárubní včetně opalování a broušení.

Ať už se jedná o byt, rodinný dům, firmu či školu, vždy nalezneme nejefektivnější způsob nátěrů a lakování při zachování původního designu prostor nemovitosti.

Volejte nátěry a lakování Praha: 777 017 599

Dokážeme pokrýt i zakázky sebevětších rozměrů jako jsou nátěry oken a zárubní ve školách, nemocnicích, hotelech a firmách. Nátěr fasády supermaketu či školy? S natěrači a lakýrníky od Dopareal není nic problémem!


Nátěry fásád a střech

Nátěr střechy chalupy proti vlhkosti nebo nový nátěr fasády pro celou továrnu? Naši natěrači zvládají perfektní nátěry střech, fasád a venkovního obložení nemovitostí bez limitu velikosti zakázky. Proti vodě a plísním odolné silikonové fásádní nátěry, pestré akrylátové nátěry nebo siloxanové nátěry a to jak na dřevo, omítku, tak kovové komponenty - u nás se meze nekladou.

Obchodní domy a supermarkety určitě zaujme nabídka malování a nátěry písma na fasádu - vhodné jak pro informace od hodinách provozu, tak pro samotný název obchodu.


Bezpečnostní nátěry

Pro obchodní a výrobní sektor také provádíme bezpečnostní nátěry (známé též pod označením reflexní nátěry), dále nejrůznější orientační značky, označení parkovacích míst a protizkluzné nátěry nebo polepy schodišť a další kritických míst.


Čištění fasád (odstranění grafity)

Profesionální a efektivní čištění fásád metodou pískování. Metoda tryskání písku (takzvané pískování) je zvláště vhodná pro odstranění grafity a nápravu silně znečištěných čištění fasád a povrchů (kámen, cihla i beton). Zvládáme odstranění jak biologických nečistot (plíseň, mech, trus), tak nečistot atmosferických (exhalace a prach). Telefonické konzultace a vytvoření cenového návrhu zdarma +420 777 017 599.

Natěrači a lakýrníci: 777 017 599