image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Ochrana proti holubům a čištění
10 let montáží ochrany na holubi
27 vyčištěných objektů od trusu
141 namontovaných sítí proti holubům
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Ochrana proti holubům

Praha a Středočeský kraj

Komplexní, spolehlivá a dlouhodobá ochrana proti holubům od firmy Dopareal. Provádíme montáž sítí,hrotů, bodců, ostnů a jiných zábran proti holubům. Ochranu montujeme na byty, domy i firmy v celém hlavní městě Praha a Středočeském kraji. Též poskytujeme úklid a čištění po holubech, kteří zdevastovali trusem půdní a kostelní prostory.

Ať se jedná o Váš byt či firmu, vždy dokážeme najít nejefektivnější způsob ochrany proti holubům na míru Vám a Vaší nemovitosti.

Volejte ochranu proti holubům: 777 017 599

Máme zkušenosti jak s montáží sítí proti holubům, tak hrotům na balkony a jinak špatné dostupná místa. Využíváme moderní techniku a kvalitní materiály k dosažení stoprocentní účinnosti a dlouhobé vydrži ochrany proti holubům. Zkušení profesionálové z Dopareal ví, jak se zbavit holubů.


Hroty proti holubům

Hrotový systém proti holubům je velmi účinnou mechanickou metodou jak se zbavit holubů. Hroty proti holubům jsou instalovány v blízkých řadách a zamezují tak nalétávání a přespávání holubů na římsách, okapech, parapetech či reklamních poutačích. Hroty jsou též známé jako ostny nebo bodce proti holubům a jsou považovány jako standardní obrana proti holubům.

Kde hroty proti holubům využít?

Hrotové systémy existují na řadu komponentů nemovitostí od střech, přes parapety až po reklamní plochy. V zásadě se jedná o správné použití délky a šířky bodců. Běžně se dají hroty proti holubům najít v těchto verzích:


Sítě proti holubům

Nabízíme montáž sítě na balkony proti holubům ve velmi dobré kvalitě odolnosti jak proti holubům, tak povětrnostním vlivům jako je déšť, slunce a sníh. Ochranná síť proti holubům jde na instalovat na mnoho druhů fasád, trámů a konstrukcí - není proto nutno obav, zda zrovna k Vám sítě proti holubům lze montovat.


Úklid holubího trusu

Provádíme vyklízení, čištění a úklid holubího trusu z půdních prostor, teras či balkónů. Odstranění holubího trusu probíhá profesionálně s ohledem na zdravotní rizika a záměrem o navrácení postihnuté části nemovitosti do obyvatelného stavu. Likvidace holubího trusu (případně uhynulých holubů) je poté prováděna dle zdravotních norem a se snahou zachování chodu domu během úklidu.

Volejte úklid holubího trusu: 777 017 599

Ať se již jedná o holubí trus na balkoně, holubím trusem zamořenou půdu či silně znečeštěné prostory jako napříkad kostelní půdy a zvonice - vždy dokážeme najít způsob likvidace trusu a vyčištění prostor.


Čištění a úklid trusu holubů v celé Praze:

Čištění holubího a jiného trusu též zajišťujeme v celém Středočeském kraji.

Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.