image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Ochrana proti holubům a čištění
10 let montáží ochrany na holubi
27 vyčištěných objektů od trusu
141 namontovaných sítí proti holubům
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Ochrana proti holubům

Praha a Středočeský kraj

Komplexní, spolehlivá a dlouhodobá ochrana proti holubům od firmy Dopareal. Provádíme montáž sítí,hrotů, bodců, ostnů a jiných zábran proti holubům. Ochranu montujeme na byty, domy i firmy v celém hlavní městě Praha a Středočeském kraji. Též poskytujeme úklid a čištění po holubech, kteří zdevastovali trusem půdní a kostelní prostory.

Ať se jedná o Váš byt či firmu, vždy dokážeme najít nejefektivnější způsob ochrany proti holubům na míru Vám a Vaší nemovitosti.

Volejte ochranu proti holubům: 777 017 599

Máme zkušenosti jak s montáží sítí proti holubům, tak hrotům na balkony a jinak špatné dostupná místa. Využíváme moderní techniku a kvalitní materiály k dosažení stoprocentní účinnosti a dlouhobé vydrži ochrany proti holubům. Zkušení profesionálové z Dopareal ví, jak se zbavit holubů.


Hroty proti holubům

Hrotový systém proti holubům je velmi účinnou mechanickou metodou jak se zbavit holubů. Hroty proti holubům jsou instalovány v blízkých řadách a zamezují tak nalétávání a přespávání holubů na římsách, okapech, parapetech či reklamních poutačích. Hroty jsou též známé jako ostny nebo bodce proti holubům a jsou považovány jako standardní obrana proti holubům.

Kde hroty proti holubům využít?

Hrotové systémy existují na řadu komponentů nemovitostí od střech, přes parapety až po reklamní plochy. V zásadě se jedná o správné použití délky a šířky bodců. Běžně se dají hroty proti holubům najít v těchto verzích:


Sítě proti holubům

Nabízíme montáž sítě na balkony proti holubům ve velmi dobré kvalitě odolnosti jak proti holubům, tak povětrnostním vlivům jako je déšť, slunce a sníh. Ochranná síť proti holubům jde na instalovat na mnoho druhů fasád, trámů a konstrukcí - není proto nutno obav, zda zrovna k Vám sítě proti holubům lze montovat.


Úklid holubího trusu

Provádíme vyklízení, čištění a úklid holubího trusu z půdních prostor, teras či balkónů. Odstranění holubího trusu probíhá profesionálně s ohledem na zdravotní rizika a záměrem o navrácení postihnuté části nemovitosti do obyvatelného stavu. Likvidace holubího trusu (případně uhynulých holubů) je poté prováděna dle zdravotních norem a se snahou zachování chodu domu během úklidu.

Volejte úklid holubího trusu: 777 017 599

Ať se již jedná o holubí trus na balkoně, holubím trusem zamořenou půdu či silně znečeštěné prostory jako napříkad kostelní půdy a zvonice - vždy dokážeme najít způsob likvidace trusu a vyčištění prostor.