image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Dezinfekce
Spolupracujeme s:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDD
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Plošná dezinfekce povrchů a místností

S působností v celé ČR

Důkladné dezinfekce povrchů s antibakterálním a virucidním účinkem. Naše dezinfekce ploch je vhodná jak pro domácnosti, podniky i veřejné služby (úřady, mhd, muzea, školy) a má maximální efektivnost. Nabízíme jednorázové i smluvně dlohodobé dezinfekce podlah, zdí, vybavení, celých místností i velkých stavebních objektů. Se společností Dopareal nemají viry, baterie ani plísně šanci!

Dezinfekce povrchů

Profesionální dezinfekce ploch a povrchů s maximálně efektivním účinkem jak pro město Praha, tak celu Českou republiku.

Dezinfekce: 777 017 599 (objednávky/technik)

Používáme prověřené dezinfekce, které mají dlouhou dobu působnosti bez a nezanechávají pro lidi ani zvířata škodlivá rezidua. Dezinfekci povrchů je možné aplikovat jak na plast, kovy, papír, dřevo, sklo, gumu i textilie. Běžně aplikujeme zejména na podlahy, stěny, ale i nábytek, technické zařízení a vybavení časté manipulace (kliky, madla, automaty či stoly).

Dezinfekce místností

Preventivní i ohnisková dezinfekce

Společnost Dopareal poskytuje jak preventivní dezinfekce - tedy jako dezinfekce povrchů a vybavení za účelem neutralizace případných choroboplodných organismů, tak také ohniskové dezinfekce. Takové zásahy obsahují zejména dezinfekce místností a celých bytů, kde již nákaza projevila. Četnost preventivní povrchové dezinfekce je pro riziková prostředí doporučována na minimum dvou zásahů týdně.

Ať je již nutná plošná dezinfekce místnosti, celé domácnosti nebo celé v případě velkých nebytových prostor takzvaná prostorová dezinfekce, nemusíte mít obavy z její nebezpečnosti. V závislosti na použité aktivní dezinfekční látce a samotném klima v budově se pohybuje zákaz vstupu do místností v řádu hodin. Kvalita a efektivnost likvidace mikroorganismů je kontrolována v zastoupení SZÚ (Státní zdravotnický ústav) a KHS (Krajskou hygienickou stanicí).


Dezinfekce ploch, místností a vybavení doporučujeme pro:
Virucidní dezinfekce

Proti virům používáme takzvané virucidní dezinfekce, které jsou speciálně navrženy pro rychlý a spolehlivý účinek na viry. Dezinfekce s virucidním účinkem jsou vhodné jako prevence nozokomiálních nákaz (prevence nemocniční nákazy, i v klinické praxi), stejně tak jako preventivní i ohniskové zásahy proti virům v domácnostech a firmách.

Virucidní dezinfekce

Účinná dezinfekce proti virům

Používáme chemické látky vysoké kvality, které jsou prověřeny nejenom dodavateli, ale i naší odbornou praxí. Jedná se plně virucidní dezinfekce na bázi alkoholu (70% koncentrace), aktivního kyslíku, případně v otevřených prostorách - chlóru. Aplikace je prováděna ve formě otěru, rozprašně či aerosolem.

K současným virovým nákazám používáme (v závislosti na prostředí) zejména dezinfekce s prodlouženou polymerovou ochranou, které neobsahují aldehydy, alkohol, ani fenoly. Disponujeme atestováním a osvědčením krajsé hygienické stanice pro služby DDD (dezinfekce, dezinsekce, deratizace). Dále máme certikaci ve sdružení pracovníků DDD ČR a evropským certifikátem CEPA.Fungicidní a antibakteriální dezinfekce

Dezinfekce sklepa

Jsme schopni zasáhnout i v bakteriálně-rizikových prostředích. Antibakteriální dezinfekce od společnosti Dopareal jsou účinné jak na bakterie ohrožující lidské zdraví, tak na celé spektrum bakterií, které způsobují problémy například se skladováním potravin.

Provádíme též fungicidní dezinfekce (proti plísním), které jsou řešením na dezinfekce sklepa a jiných prostor nemovitosti zazažených vlhkostí či kapalinami. Často je též poptávána dezinfekce stěn v kuchyních, sklepech nebo garážích. Dezinfekce místností, ať už fungucidní, antibakteriální či proti virům je též naší společností realizována v rámci vyklízení bytu po zemřelém, kdy choroboplodné mikroorganismy vznikají již hodiny po úmrtí.


Dezinfekce povrchů a místností: 777 017 599 (technik/objednání)
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.