image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
100% účinné polymerové dezinfekce
Spolupracujeme s:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDD
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Polymerová dezinfekce - dlouhý účinek a 100% efektivnost

Praha a Středočeský kraj

Pro domácnosti, obchodní společnosti i státní sektor provádíme již léta velice účinné a dlouhotrvající dezinfekce povrchů i „ovzduší“. Ať se již jedná o klasické dezinfekce za účelem likvidace plísní, hub či závažné výskyty bakterií, parazitů či virů (svrab, koronavirus nebo například žloutenka), právě polymerová dezinfekce dokáže vše zvládnout s maximální a dlouhotrvající účinností.

Polymerová dezinfekce

Ať se jedná o Vás byt, kancelář, firmu, hotel, úřad, školy, školky, nákupní středisko, vozidla MHD či sociální služby (domovy důchodců, ubytovny) máme dostatečné kapacity i množství materiálů k vyřešení sebenaléhavějších situací s dlouhodobým efektem.

Polymerová dezinfekce: 777 017 599

Hlavní výhodou polymerové dezinfekce je zejména její dlouhá účinnost a odolnost vůči otěru. Kvalitativně tak stačí dezinfekční zásah v běžném provozu jednou za 14 dní. Intervaly jsou samozřejmě závislé na množství a četnosti návštěv, výskytu obyvatelstva a konkrétní činnosti v lokalitě.

Dezinfekce povrchů

Jak se aplikuje polymerová dezinfekce?

Plně virucidní a baktericidní polymerová dezinfekce je aplikována skrze aerosolovou ULV mlhu pomocí speciálních rozprašovacích zařízení. Tento dezinfekční aerosol má velké výhody. Narozdíl od běžných prostředků nezanechává velké množství kapalin na površích, které jsou následně vystaveny korozi či zamokření. Polymerové dezinfekce jsou šetrné jak ke dřevu, papíru, IT vybavení (počítače, technika), sklu, kovům i textilním látkám a jiným porézním materiálům. Takto ošetřené povrchy mají dobu ochrany (při nenamáhaném stavu) až 21 dní.

Lokality, kde jsou povrchy a vybavení s vysokým uživáním doporučujeme dezinfikovat minimálně jednou týdně - v závislosti na četnosti lidí v prostorách a manipulaci. Plošné (prostorové) dezinfekce pak vhodné minimálně jednou za dva týdny.


Výhody polymerové dezinfekce


Kde všude je vhodná polymerová dezinfekce?
Co je polymer?

Polymery jsou sloučeniny (zvané "mery"), které lze chemicky vázat do delších svazků, v závislosti na konkrétní použité sloučenině pak docílíme určitého stupně odolnosti vůči vnějším vlivům. Takové svazky sloučenin (polymery) jsou zejména odolné v závislosti na okolní teplotě. Čím delší svazek je vytvořen, tím odolnější se stávají. Většina z polomerových látek je v pokojevé teplotě stabilní a pevná.

Polymer

S polymery se setkáte všude

Látky a výrobky z polymerů jsou dnes hojně využívány právě pro svoji dlouhodobou odolnost. Například Polyvinyl-chlorid (PVC) je využíván od hraček až po vinylové desky. Dále můžeme jmenovat polystyrén, polyester či teflon. I lidské tělo vytváří polymery - například polysacharidy. Všechny tyto látky mají dlouhou ochranu proti vnějším vlivům, stejnětak naše polymerová dezinfekce dokáže odolávat teplotám a otěru delší čas než běžné přípravky.Polymerová dezinfekce 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.