image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Malíři Praha a Středočeský kraj
13 let praxe s malování pokojů
248 vymalovaných místností
24 malování interiérů firem
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Malíři - malování pokojů

Praha a Středočeský kraj

Provádíme kvalitní malířské a lakýrnické činnosti, jak pro domácnosti, tak i firmy a to za přívětivé ceny s maximální možnou kvalitou práce a profesionálním přístupem. Stějně tak je u nás naprostou samozřejmostí úklid po dokončení - včetně zakrytí podlah a to zdarma, rychlost, čistost a profesionalita. Na trhu působíme již mnoho let a naši klienti jsou s námi vždy spokojeni.

V rámci zakázky Vám vypracujeme cenovou nabídku zdarma, vždy máte přehled na provedenými úkony a jejich konkrétními cenami.

Ať už se jedná o místnost, byt, celý dům či firmu, vždy najdeme nejefektivnější způsob malování prostor.

Volejte malování pokojů Praha: 777 017 599

Zaručujeme perfektní a obyvatelný stav bytu ihned po vymalování pokojů či Vaší firmy. V případě nutnosti používáme i speciální techniku a vybavení. Jsme vybavení i na zakázky velkých objemů (školy, hotely, restaurace, sklady).


Malíři pokojů Praha

Realizace malování pokojů, chodeb, celých bytů i neobytných prostor. Zkušení malíři pokojů z firmy Dopareal Praha si poradí nejen s malováním, ale i se štuky nebo stěrkováním. Zajišťujeme také malby jednotlivých místností či velkých prostor (například vymalování společných prostor činžovních domů).

Při malování pokoje či celého bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s malováním spojené. Škrábání omítek, trhání tapet či nahazování omítky? To vše a mnoho víc za Vás zvládne profesionálně školený team společnosti Dopareal.

Profesionálí malování bytů: 777 017 599