image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Malíři Praha a Středočeský kraj
13 let praxe s malování pokojů
248 vymalovaných místností
24 malování interiérů firem
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Malíři - malování pokojů

Praha a Středočeský kraj

Provádíme kvalitní malířské a lakýrnické činnosti, jak pro domácnosti, tak i firmy a to za přívětivé ceny s maximální možnou kvalitou práce a profesionálním přístupem. Stějně tak je u nás naprostou samozřejmostí úklid po dokončení - včetně zakrytí podlah a to zdarma, rychlost, čistost a profesionalita. Na trhu působíme již mnoho let a naši klienti jsou s námi vždy spokojeni.

V rámci zakázky Vám vypracujeme cenovou nabídku zdarma, vždy máte přehled na provedenými úkony a jejich konkrétními cenami.

Ať už se jedná o místnost, byt, celý dům či firmu, vždy najdeme nejefektivnější způsob malování prostor.

Volejte malování pokojů Praha: 777 017 599

Zaručujeme perfektní a obyvatelný stav bytu ihned po vymalování pokojů či Vaší firmy. V případě nutnosti používáme i speciální techniku a vybavení. Jsme vybavení i na zakázky velkých objemů (školy, hotely, restaurace, sklady).


Malíři pokojů Praha

Realizace malování pokojů, chodeb, celých bytů i neobytných prostor. Zkušení malíři pokojů z firmy Dopareal Praha si poradí nejen s malováním, ale i se štuky nebo stěrkováním. Zajišťujeme také malby jednotlivých místností či velkých prostor (například vymalování společných prostor činžovních domů).

Při malování pokoje či celého bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s malováním spojené. Škrábání omítek, trhání tapet či nahazování omítky? To vše a mnoho víc za Vás zvládne profesionálně školený team společnosti Dopareal.

Profesionálí malování bytů: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.