image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Úklid po zemřelém, bezdomovcích a narkomanech
8 let praxe s úklidem bioodpadu
420 vyklizených bytů po úmrtí
19 úklidů bytů po násilném úmrtí
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení a úklid - po úmrtí, bezdomovcích, narkomanech

Praha + celá Česká republika

Vyklízení nebezpečného materiálu - úklid po úmrtí, odpad po narkomanech a bezdomovcích (Praha a Středočeský kraj). Provádíme celkový úklid biologického a toxického materiálu po zemřelém - včetně vyklízení nábytku a vybavení. V nabídce naleznete též vyklízení bio-odpadu po bezdomovcích a toxických materiálů a stříkaček narkomanech. Přenechejte krajně rizikové vyklízení profesionálům.

Vyklízení po úmrtí

Úklid a likvidace biologického odpadu:

Ať už se poptáváte úklid po úmrtí či jiného biologického materiálu, vždy nalezneme nejefektivnější způsob úklidu pro Vaše prostory.

Úklid a vyklízení nebezpečného odpadu: 777 017 599

Naší prioritou je profesionalita, spokojenost zákazníka, pieta a bezpečnost - vyzkoušejte úklid od Dopareal!


Úklid / vyklízení bytu po zemřelém

Provádíme vyklizení bytu po zemřelém - ať jde vyklízení bytu krátce po úmrtí, úklid po zemřelém ve stádiu rozkladu nebo například úklid po vraždě, úklid po sebevraždě či jiném násilném trestném činu. Jakožto firma provádějící úklid po nebožtících vždy zachováváme pietu a profesionalitu, též dbáme na soukromí zadavatele. Vyklizení bytu po zemřelém nese morální, legislativní i zdravotní zodpovědnosti, které nebereme na lehkou váhu.

Vyklízení po zemřelém

Příprava na vyklízení po úmrtí

Po kontaktování skrze +420 777 017 599, poptávkový formulář či email (viz: kontakty) stanovíme prohlídkou bytu (zdarma) v jakém rozsahu je nutný úklid po úmrtí - zda se jedná pouze o čištění skvrn od krve, či bude nutné provést úklid po zemřelém včetně jeho zbytkového biologického materiálu (tělní tekutiny, hniloba, plísně). Zvážen je i objem nábytku a vybavení určeného k vyklizení. Vyklízeni bytu po zemřelém nese mnoho zdravotních rizik a je nutné tomu přizpůsobit nejenom vybavení, ale i dezinfekční prostředky a technologické postupy.


Sanace po zemřelém

Sanace po úmrtí (ať přirozeném nebo se jedná o sanace po vraždě, případně sanace po sebevraždě) jsou prováděny vždy s maximálním důrazem na pietu a zároveň na kvalitu odvedeného čištění po zemřelém. V případě čištění po vraždě samozřejmě spolupracujeme s orgány IZS a jinými bezpečnostními složkami.

Vyklízení bytu po zemřelém

Dezinfekce po úmrtí je velmi důležitá, pokud tělo nebožtíka bylo nalezeno i po několika hodinách (v závislosti na okolních teplotě a vlhkosti). O samotný úklid po mrtvole se zcela postarají naši pracovníci tak, aby zadavatel nemusel vůbec přijít do styku s kontaminovaným vybavením.

Vyklízení a úklid po zemřelém v Praze:


Samotný úklid po zemřelém

Vyklízení bytu po zemřelém pak probíhá vždy v ochranných oblecích za použití různých typů dezinfekce a čištících prostředků. Nebezpečný materiál je pak likvidován dle legislativních povinností. Nutno dodat, že dezinfekce po zemřelém nedoporučujeme provádět svépomocí, jelikož není každá dezinfekce pro tento typ úklidu vhodná a ovzduší v místnosti můžu být kontaminováno bakteriemi a plísněmi.


Úklid po úmrtí

*Ilustrační foto (nejedná se o skutečné vyklízení po úmrtí)

Máme již zkušenosti i úklidem bytů po násilném úmrtí ve spolupráci s bezpečnostními složkami. Pevně dodržujeme termíny a instrukce bezpečnostních orgánů. Vždy se snažíme o úklid bytu po mrtvém tak, aby případně minimálně ovlivnil chod domu či jinak neznepokojoval sousedy a kolemjdoucí.

Čištění vzduchu po úmrtí - dezodorizace

Úklid po mrtvých často nese nutnost čištění vzduchu, kterému se odborně řiká dezodorizace nebo ozónové čištění. Jde o proces, kdy v ovzduší se necházejí život ohrožující organismy a proti nim je vypouštěn ozón (O³), který je silným oxidantem a při jeho rozkládání likviduje nežádoucí biologické složky ve vzduchu. Úklid po úmrtí tedy nemusí být vždy čistě jen manuálním procesem, ale též chemickou procedurou za použití profesionálního vybavení.

Profesionální vyklízení a úklid po úmrtí: 777 017 599

Vyklízení odpadu po bezdomovcích

Nehlídané domy a odlehle situované byty bývají útočištěm pro bezdomovce či squotery. V prostorách, kde nejsou funkční odpady, ani voda se pak hromadí nejrůznější biologický materiál. Jedná se především o exkrementy, ale i jiné tělní tekutiny, které samozřejmě sebou nesou jasné zdravotní riziko. V žádném případě neodklízejte tento dopad sami. Lidské fekálie a tekutiny mohou obsahovat nejenom bakterie, plísně a parazity, ale i přenosné choroby. Pro vyklízení odpadu po bezdomovcích volejte +420 777 017 599.


Vyklízení odpadu po narkomanech

Ještě větším nebezpečím než je odpad po bezdomovcích je pak odpad po narkomanech (lidově řečeno "feťácích"). O injekční jehly je velmi snadné se při úklidu píchnout a výčet nemocí přenosných tímto způsobem je snad zbytečné zmiňovat. Neohrožujte svůj život a přenechejte takto krajně nebezpečné vyklízení profesionálům.

Úklid po narkomenech / feťácích

Máme zkušenosti s úklidem po féťácích - úklid injekčních stříkaček, jehel, odpadu i biologického materiálu. Provádíme taktéž dezinfekce prostor k minimalizaci nebezpečí, který tento odpad nese.

Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.