image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Odvoz starého nábytku Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s odvozem nábytku
přes 1240ks nábytku již odvezeno
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Odvoz starého nábytku

Praha a Středočeský kraj

Právě koupený či zděděný byt, dům nebo firma ve které zůstal původním nábytek? Ale kam se starým nábytkem? Jak ho zlikvidovat? Těmito otázkami se trápit nemusíte! Provádíme profesionální odvoz starého nábytku po celém městě Praha a Středočeském kraji! Zajistíme vyklízení nábytku (včetně demontáže), odpadu, suťi i starých spotřebičů - včetně odvozu na smluvní skládku.

Byt, dům, firma či veřejná budova? Dopareal vždy nalezne nejefektivnější způsob odvozu nábytku právě pro Vás!.

Volejte odvoz starého nábytku: 777 017 599

Víme jak po technické, tak legislativní stránce kam se starým nábytkem - jak ho bezpečně demontovat, převážet a navíc máme smluvní legální skládky pro tento druh odpadu určené. Stará těžká skříň plná třísek? Pohovka, na které se bůh víc co dělo? Nechte odvoz starého nábytku na profesionálech!


Likvidace starého nábytku

Každému dozajista dojde, že nábytek se do popelnice nevleze. Co ale se starým nábytkem udělat? Odborná demontáž, vyklizení a odvoz na smluvní skládky či sběrné dvory je řešení. Máme několik partnerů na likvidaci odpadu a navíc mnoho let zkušeností s odvozem starého nábytku - vyzkoušejte naše vyklízecí služby!

Volejte likvidace starého nábytku: 777 017 599

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.

Odvoz starého nábytku v celé Praze:



Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.