image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Dezinfekce ozónem
Spolupracujeme s:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDD
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Dezinfekce ozónem proti virům, bakteriím a plísním

Praha a Středočeský kraj

Jak bezpečně zbavit místnosti virů, bakterií, roztočů i plísní? Ideální volbou je čištění ozónem, které je 100% spolehlivé a rychlé. Sanační a dezinfekční služby provádíme v celé ČR - pro jednotlivce, firmy i státní sektor. Dezinfekce ozónem jsou efektivní řešení jak se zbavit mikroorganismů a nežádoucích pachů v interiéru. Vhodné na textilní látky, elektroniku, dřevo, plasty, gumu i sklo.

Dezinfekce ozónem

Ať se jedná o úřad, obchodní dům, firemní kanceláře, mhd či zasaženou domácnost, vždy poskytneme maximálně efektivní dezinfekce na míru potřeb zadavatele.

Dezinfekce ozónem: 777 017 599

Dezinfekce ozónem (0³) trvají v řádu minut až hodin v závislosti na velikosti, vlhkosti a teplotě objektu. Ozón je velice účinné oxidační činidlo s efektem 3000x silnějším než dezinfekce chlórem. Ve spolupráci s Státním zdravotním úřadem a Krajskou hygienickou stanicí dbáme na všechny bezpečnostní, zdravotnické a legislativní normy.

Čištění ozonem

Čištění ozonem proti virům i alergii

Nejen, že čištění ozónem má plně virucidní vlastnosti, ale velice pomáhá také alergikům. Na površích a v textiliích efektivně likviduje roztoče. Ve vzduchu ničí velmi dobře ničí látky, způsobující alergie. Ozón má také dezodorizační vlastnosti - čištění vzduchu (dezodorizace) zbavuje ze prostředí veškeré bakterie a plísně, které způsobují zápach. Likviduje též například zápach zatuchliny, zbytková rezidua ve vzduchu po požáru i zápach od cigaretového kouře.Ozonová dezinfekce pro celou ČR

Léta zkušeností a řada spokojených zákazníků nám daly možnost rozšířit naše řady natolik, že jsme schopni zasáhnout prakticky v jakémkoliv městě České republiky. Naší centrálou společnosti je Praha, ale běžně vyjíždíme i do celého Středočeského kraje. Ozónová dezinfekce je zejména teď, kdy je třeba před viry chránit sebe i své zaměstnace, velice vhodným řešením.

Ozón a ozónová dezinfekce

Co je ozón?

Pamatujete si vůni po bouřce? To je přesně odér ozónu! Ve zvýšeném množství se ozón jeví jako plyn mírně modré barvy. Též bývá nazýván trikyslík nebo také aktivní kyslík. Vlivem tepla (například slunečních paprsků), elektřiny (blesky, elektrický proud) nebo reakcí s jinou molekujou se běžný kyslík (O²) rozdělí na dva volné atomy vodíku. Ty se pak mohou volně spojit s jiným O² a vznikne tedy nestabilní molekula O³, která velmi silně reaguje s biologickým materiálem - zejména na mikroskopické úrovni.Dezinfekce ozónem 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.