image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Vyklízení pozůstalostí Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s pozůstalostmi
512 vyklizených pozůstalostí
17 315 tun odpadu z vyklízení prostor
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení pozůstalostí

Praha + celá Česká republika

Chápeme, že úmrtí v rodině bývá nešťastnou a stresující událost, tím spíše při samotném vyklízení bytu po úmrtí. V tomto ohledu Vám Dopareal dokáže pomoci – již léta provádíme vyklízení pozůstalostí na celém území města Praha a Středočeském kraji.

Vyklizení pozůstalostí Praha

Ať už se jedná o vyklízení pozůstalosti či bytu krátce po úmrtí, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení pozůstalosti.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Odvoz starého nábytku, vysloužilých spotřebičů a dalšího vybavení či odpadu provádíme rychle a s dodržením jistého pietního kodexu. Víme, jak se chovat a co dělat po úmrtí. Pokud se při vyklízení pozůstalostí objeví majetek osobního rázu, vracíme jej pozůstalým. Pro objednání vyklízení volejte +420 777 017 599 nonstop každý den včetně víkendů a svátků. Dále můžete využí nezávazné online poptávky vyklízení a likvidace pozůstalostí.

Likvidace pozůstalosti Vyklízení pozůstalosti - Praha Vyklízení po úmrtí

Při vyklízení bytu po zemřelém nebereme ohled zda se jedná o byt, sklep nebo půdu - vyklídíme na Vaše přání vše bez rozdílu. Vždy se též snažíme o co možná největší spokojenost našich klientů. Vyhovíme i Vaší žádosti na ponechání či přestěhování věcí z pozůstalosti do jiných prostor. Případně je možné po vyklizení pozůstalosti provést následnou rekonstrukci bytu nebo třeba jen strhání tapet a dalšího nevhodného vybavení.

Vyklízení pozůstalosti na charitu

Na Vaše přání mohou být oděvy a jiné užitečné vybavení z vyklízení pozůstalosti věnovány na charitativní účely. Spolupracujeme s neziskovými organizacemi, červeným křížem i arcidiecézní charitou za účelem pomoci sociálně slabým. Ačkoliv zpravidla se v pozůstalosti nacházejí předměty a oblečení druhé jakosti, stále mohou být ku prospěchu.


Vyklízení bytů krátce po úmrtí

Jsme připraveni byt vyklidit i v případě, že k úmrtí došlo ve velice krátké době a je nutné provést celkovou dezinfekci bytu a zlikvidovat biologický materiál. Samozřejmostí je profesionální a pietní jednání při vyklízení pozůstalosti. Za roky praxe víme jak si bezpečně počínat a jaké vybavení nebo technika je pro vyklízení po úmrtí vhodná.

Vyklízení pozůstalostí v Praze

Vyklízení bytu po zemřelém

Pro tento druh vyklízení volejte nonstop: +420 777 017 599. Jsme si vědomi, že včasné vyklízení bytu po zemřelém je důležité nejenom dodržení piety, ale i zároveň i hlediska zdravotních rizik. Čím déle se vyklízení pozůstalosti, kde je zbytkový bio-odpad po zemřelém, tím více hrozí zamoření nemovitosti bakteriemi, plísněmi a jinými životu nebepečnými organismy.


Vyklízení pozůstalostí v Praze:


Dezodorizace - čištění vzduchu

Při vyklízení bytu po zemřelém je často přítomný velmi špatně větratelný zatuchlý zápach, disponujeme řadou vybavení na provedení dezodorizace - tedy čištění vzduchu (odstranění zápachu po zemřelém). V prostoru se mohly usadit toxické plísně či organismy, které Vašemu zdraví nesvědčí a způsobují zápach po zemřelém v bytě, způsob odstranění je proto čištění vzduchu - bývá nezřídka součástí vyklízení pozůstalostí.

Dezodorizace - čištění vzduchu

Je vyklízení pozůstalostí tou službou co jste hledali? Při zájmu volejte na: +420 777 017 599 nebo nás kontaktujte zkrze email: dopareal@gmail.com. Dopareal nabízí i další služby spojené s vyklízením, konkrétně: vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení bytů nebo pokud jste firmou, určitě uvítáte vyklízení firmy.


Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.