image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Vyklízení pozůstalostí Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s pozůstalostmi
512 vyklizených pozůstalostí
17 315 tun odpadu z vyklízení prostor
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení pozůstalostí

Praha + celá Česká republika

Chápeme, že úmrtí v rodině bývá nešťastnou a stresující událost, tím spíše při samotném vyklízení bytu po úmrtí. V tomto ohledu Vám Dopareal dokáže pomoci – již léta provádíme vyklízení pozůstalostí na celém území města Praha a Středočeském kraji.

Vyklizení pozůstalostí Praha

Ať už se jedná o vyklízení pozůstalosti či bytu krátce po úmrtí, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení pozůstalosti.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Odvoz starého nábytku, vysloužilých spotřebičů a dalšího vybavení či odpadu provádíme rychle a s dodržením jistého pietního kodexu. Víme, jak se chovat a co dělat po úmrtí. Pokud se při vyklízení pozůstalostí objeví majetek osobního rázu, vracíme jej pozůstalým. Pro objednání vyklízení volejte +420 777 017 599 nonstop každý den včetně víkendů a svátků. Dále můžete využí nezávazné online poptávky vyklízení a likvidace pozůstalostí.

Likvidace pozůstalosti Vyklízení pozůstalosti - Praha Vyklízení po úmrtí

Při vyklízení bytu po zemřelém nebereme ohled zda se jedná o byt, sklep nebo půdu - vyklídíme na Vaše přání vše bez rozdílu. Vždy se též snažíme o co možná největší spokojenost našich klientů. Vyhovíme i Vaší žádosti na ponechání či přestěhování věcí z pozůstalosti do jiných prostor. Případně je možné po vyklizení pozůstalosti provést následnou rekonstrukci bytu nebo třeba jen strhání tapet a dalšího nevhodného vybavení.

Vyklízení pozůstalosti na charitu

Na Vaše přání mohou být oděvy a jiné užitečné vybavení z vyklízení pozůstalosti věnovány na charitativní účely. Spolupracujeme s neziskovými organizacemi, červeným křížem i arcidiecézní charitou za účelem pomoci sociálně slabým. Ačkoliv zpravidla se v pozůstalosti nacházejí předměty a oblečení druhé jakosti, stále mohou být ku prospěchu.


Vyklízení bytů krátce po úmrtí

Jsme připraveni byt vyklidit i v případě, že k úmrtí došlo ve velice krátké době a je nutné provést celkovou dezinfekci bytu a zlikvidovat biologický materiál. Samozřejmostí je profesionální a pietní jednání při vyklízení pozůstalosti. Za roky praxe víme jak si bezpečně počínat a jaké vybavení nebo technika je pro vyklízení po úmrtí vhodná.

Vyklízení pozůstalostí v Praze

Vyklízení bytu po zemřelém

Pro tento druh vyklízení volejte nonstop: +420 777 017 599. Jsme si vědomi, že včasné vyklízení bytu po zemřelém je důležité nejenom dodržení piety, ale i zároveň i hlediska zdravotních rizik. Čím déle se vyklízení pozůstalosti, kde je zbytkový bio-odpad po zemřelém, tím více hrozí zamoření nemovitosti bakteriemi, plísněmi a jinými životu nebepečnými organismy.


Vyklízení pozůstalostí v Praze:


Dezodorizace - čištění vzduchu

Při vyklízení bytu po zemřelém je často přítomný velmi špatně větratelný zatuchlý zápach, disponujeme řadou vybavení na provedení dezodorizace - tedy čištění vzduchu (odstranění zápachu po zemřelém). V prostoru se mohly usadit toxické plísně či organismy, které Vašemu zdraví nesvědčí a způsobují zápach po zemřelém v bytě, způsob odstranění je proto čištění vzduchu - bývá nezřídka součástí vyklízení pozůstalostí.

Dezodorizace - čištění vzduchu

Je vyklízení pozůstalostí tou službou co jste hledali? Při zájmu volejte na: +420 777 017 599 nebo nás kontaktujte zkrze email: dopareal@gmail.com. Dopareal nabízí i další služby spojené s vyklízením, konkrétně: vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení bytů nebo pokud jste firmou, určitě uvítáte vyklízení firmy.


Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599