image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Profesionální vyklízení bytů - Praha 10
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení bytů Praha 10

Rychlé a levné vyklízení v Praze 10

Levné a spolehlivé vyklízecí služby v okresu Praha 10? To je vyklízení bytů od firmy Dopareal! Zvládneme odvoz několika kusů nábytku, kompletní vyklízení bytů i velkoobjemové vyklízení firem, skladů a veřejných budov. Vyklízení realizujeme konkrétně v oblastech Vršovice, Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle, Vinohrady, Hrdlořezy a Hloubětín. Dále pak přidružených částech Prahy 10 jako jsou Benice, Horní a Dolní Měcholupy, Dubeč, Kolovraty, Královice, Křeslice, Nedvězí, Petrovice, Štěrboholy. Vyklízení již nemůže být jenodušší!

Vyklízení bytů Praha 10 Vyklízení v Praze 10

Léta praxe v rámci vyklízení bytů a odvozu odpadu nám pomohla zefektivnit mnohé procesy vyklízení a dopravy, díky kterým mužeme svým zákazníkům nabídnout velmi příznivé ceny.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Víme, že vyklízecí práce v Praze, tím spíše v části Praha 10, kde je nemálo činžovních domů a firem, nesou svá úskalí. Může to být absence výtahu, nájezdové rampy, nezvyklá převýšení či například úzké schody rodinného domu - na vše jsme vybaveni a připraveni!

Jak dlouho bude vyklízení bytu trvat?

Vyklízení bytů zpravidla netrvá déle než jeden pracovní den. Samozřejmě je celkové trvání závislé na množství vyklizeného odpadu, jeho druhu a nebezpečnosti. V případě větších zákazek či odvozu nezpečného odpadu (vyklízení firem, škol, úřadů či vyklízení po úmrtí) je celková doba odvozu odpadu individální.


Vyklízení Praha 10 - územní celky:

Vyklízecí práce nabízíme ve všech územních celkách Prahy 10 (celkový seznam naleznete dole). Kromě klasických činností jako firma na vyklízení můžeme též nabídnout následné malířské a natěračské práce, zednické práce a rekonstrukce koupelen.


14 let praxe s vyklízením bytů

Jak může být vyklízení profesionální a zároveň levné? Léta v oboru nás obohatila o mnohé zkušenosti, které nám pomohy dotáhnout celý postup vyklízení bytu k nejlepšímu poměru cena/výkon. Disponujeme profesionální technikou, odzkoušenými a účinými postupy, a také personálem, který je ve svém oboru dobře proškolen.

Profesionální vyklízení bytů Praha 10 Vyklízení odpadu z bytu - Praha 10 Vyklízení nemovitostí Praha 10

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.


Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.