image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Profesionální vyklízení bytů - Praha 10
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení bytů Praha 10

Rychlé a levné vyklízení v Praze 10

Levné a spolehlivé vyklízecí služby v okresu Praha 10? To je vyklízení bytů od firmy Dopareal! Zvládneme odvoz několika kusů nábytku, kompletní vyklízení bytů i velkoobjemové vyklízení firem, skladů a veřejných budov. Vyklízení realizujeme konkrétně v oblastech Vršovice, Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle, Vinohrady, Hrdlořezy a Hloubětín. Dále pak přidružených částech Prahy 10 jako jsou Benice, Horní a Dolní Měcholupy, Dubeč, Kolovraty, Královice, Křeslice, Nedvězí, Petrovice, Štěrboholy. Vyklízení již nemůže být jenodušší!

Vyklízení bytů Praha 10 Vyklízení v Praze 10

Léta praxe v rámci vyklízení bytů a odvozu odpadu nám pomohla zefektivnit mnohé procesy vyklízení a dopravy, díky kterým mužeme svým zákazníkům nabídnout velmi příznivé ceny.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Víme, že vyklízecí práce v Praze, tím spíše v části Praha 10, kde je nemálo činžovních domů a firem, nesou svá úskalí. Může to být absence výtahu, nájezdové rampy, nezvyklá převýšení či například úzké schody rodinného domu - na vše jsme vybaveni a připraveni!

Jak dlouho bude vyklízení bytu trvat?

Vyklízení bytů zpravidla netrvá déle než jeden pracovní den. Samozřejmě je celkové trvání závislé na množství vyklizeného odpadu, jeho druhu a nebezpečnosti. V případě větších zákazek či odvozu nezpečného odpadu (vyklízení firem, škol, úřadů či vyklízení po úmrtí) je celková doba odvozu odpadu individální.


Vyklízení Praha 10 - územní celky:

Vyklízecí práce nabízíme ve všech územních celkách Prahy 10 (celkový seznam naleznete dole). Kromě klasických činností jako firma na vyklízení můžeme též nabídnout následné malířské a natěračské práce, zednické práce a rekonstrukce koupelen.


14 let praxe s vyklízením bytů

Jak může být vyklízení profesionální a zároveň levné? Léta v oboru nás obohatila o mnohé zkušenosti, které nám pomohy dotáhnout celý postup vyklízení bytu k nejlepšímu poměru cena/výkon. Disponujeme profesionální technikou, odzkoušenými a účinými postupy, a také personálem, který je ve svém oboru dobře proškolen.

Profesionální vyklízení bytů Praha 10 Vyklízení odpadu z bytu - Praha 10 Vyklízení nemovitostí Praha 10

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.


Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599