image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Vyklízení firem Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s vyklízením firem
218 vyklizených firem a skladů
8 115 tun odpadu z vyklízení firem
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení firem

Praha a Středočeský kraj

Provádíme kompletní servis vyklízecích, čistících a údržbářských činností pro firmy - po celý rok včetně dlouhodobých zakázek. Vyklízení firem a jejich přilehlého okolí (od prací jako je odvozu odpadu, likvidace starého vybavení, čištění komunikací až po péči o zeleň).

Volejte vyklízení firem Praha: 777 017 599

Ať už se jedná o kanceláře, sklad či celou firmu, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení firemních prostor.

Potřebujete vyklidit kancelář? Odvézt staré vybavení skladu? Vyklízení firem nikdy nebylo snazší, pokud jste z Hlavního města Praha nebo Středočeského kraje, přijedeme, vyklidíme, odvezeme, zlikvidujeme – případně přestěhujeme na nové působiště. Pro objednání vyklízení volejte +420 777 017 599 nonstop každý den včetně víkendů a svátků. Nově nabízíme možnost online poptávky vyklízení. Vaše dotazy budou zodpovězeny nejdéle do jednoho pracovního dne.


Dlouhodobé vyklízení firem

Nabízíme celoroční údržbu vnitřních i vnějších prostor firmy. S mnohými klienty máme uzavřeny dohody o pohotovosti v zimním období – mnoho velkých staveb je zapotřebí zbavit sněhu nebo ledu pro zachování integrity střechy a nosné konstrukce. Dlouhá léta praxe se naše odklízení sněhu ze střech, vysekávání ledu a čištění silnic projevují velkou rychlostí provedení a kvalitou práce.

Po zbytek roku realizujeme také různé péče o zeleň. Reprezentativní okolí firmy vždy dodá na celkovém renomé a k tomu patří i potřeba zastřihávaní keřů, sečení trávy, sekání stromů a další péče o flóru. Následné vyklizení a odvezení bio-odpadu je samozřejmostí.


Vyklízení firem při živelných katastrofách a nehodách

I v případě havárie nebo živelné katastrofy jsme schopni zakročit a v krátkém čase zajistit úklid a vyklizení firmy, v nejlepším případě tak i zachránit firemní majetek a pověst firmy. Zároveň můžeme poskytnout i pozdější rekonstrukci stavby.

Zaujala Vás naše nabídka? Není nic jednoduššího než zavolat na: +420 777 017 599 nebo prostřednictvím emailu dopareal@gmail.com zaslat nezávaznou poptávku. Pokud váháte, zkuste si příčíst více o našich službách vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí nebo vyklízení bytů.

Profesionálí vyklízení firem: 777 017 599

Rychlé a levné vyklízení firem a kanceláří v celé Praze:

Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.