image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Vyklízení firem Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s vyklízením firem
218 vyklizených firem a skladů
8 115 tun odpadu z vyklízení firem
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení firem

Praha a Středočeský kraj

Provádíme kompletní servis vyklízecích, čistících a údržbářských činností pro firmy - po celý rok včetně dlouhodobých zakázek. Vyklízení firem a jejich přilehlého okolí (od prací jako je odvozu odpadu, likvidace starého vybavení, čištění komunikací až po péči o zeleň).

Volejte vyklízení firem Praha: 777 017 599

Ať už se jedná o kanceláře, sklad či celou firmu, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení firemních prostor.

Potřebujete vyklidit kancelář? Odvézt staré vybavení skladu? Vyklízení firem nikdy nebylo snazší, pokud jste z Hlavního města Praha nebo Středočeského kraje, přijedeme, vyklidíme, odvezeme, zlikvidujeme – případně přestěhujeme na nové působiště. Pro objednání vyklízení volejte +420 777 017 599 nonstop každý den včetně víkendů a svátků. Nově nabízíme možnost online poptávky vyklízení. Vaše dotazy budou zodpovězeny nejdéle do jednoho pracovního dne.


Dlouhodobé vyklízení firem

Nabízíme celoroční údržbu vnitřních i vnějších prostor firmy. S mnohými klienty máme uzavřeny dohody o pohotovosti v zimním období – mnoho velkých staveb je zapotřebí zbavit sněhu nebo ledu pro zachování integrity střechy a nosné konstrukce. Dlouhá léta praxe se naše odklízení sněhu ze střech, vysekávání ledu a čištění silnic projevují velkou rychlostí provedení a kvalitou práce.

Po zbytek roku realizujeme také různé péče o zeleň. Reprezentativní okolí firmy vždy dodá na celkovém renomé a k tomu patří i potřeba zastřihávaní keřů, sečení trávy, sekání stromů a další péče o flóru. Následné vyklizení a odvezení bio-odpadu je samozřejmostí.


Vyklízení firem při živelných katastrofách a nehodách

I v případě havárie nebo živelné katastrofy jsme schopni zakročit a v krátkém čase zajistit úklid a vyklizení firmy, v nejlepším případě tak i zachránit firemní majetek a pověst firmy. Zároveň můžeme poskytnout i pozdější rekonstrukci stavby.

Zaujala Vás naše nabídka? Není nic jednoduššího než zavolat na: +420 777 017 599 nebo prostřednictvím emailu dopareal@gmail.com zaslat nezávaznou poptávku. Pokud váháte, zkuste si příčíst více o našich službách vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí nebo vyklízení bytů.

Profesionálí vyklízení firem: 777 017 599