image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Vyklízení domů Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s vyklízením domů
312 vyklizených domů s příslušenstvím
121 315 tun odpadu z vyklízení domů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení domů, chat, chalup a okálů

Praha a Středočeský kraj

Prověřená firma na vyklizení domu, chalupy, garáže či jiných větších prostor za výhodné ceny? To je přesně vyklizení od společnosti Dopareal! Vyklízecí práce zahrnují odvoz nábytku, demontáže vybavení (světla, lodžie, police) a samozřejmě úklid odpadu včetně likvidace. Překážkou není ani velké odpadu při vyklízení společných prostor panelového domu či generální úklid rodinného domu.

Vyklízení domů

Ať už se jedná o rodinný dům, činžovní nebo panelový byt, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení domu.

Volejte vyklízení domů Praha: 777 017 599

Praha, Ostrava, Kladno, Mladá Boleslav a mnohá další města skýtá mnohé problémy s přepravou (schodiště, rampy a převýšení), za roky praxe víme, jak se i s těmito problémy při vyklízení domů vypořádat. To samé platí i pro odhlehlá místa a samoty.

Nemovitosti větší než panelákový byt vyžadují zpravidla velké úsilí udržet je v přiměřeném stavu, objem práce také narůstá společně s počtem obyvatel v nemovitosti. S tím vším zároveň i roste objem odpadu, který se dlouhodobě kumuluje ve sklepech, půdách, ale často i v samotných bytech. 


Vyklízení rodinných domů

Údržba rodinném domu je vždy dlouhodobě náročná. Při opravách a rekonstrukcích vzniká mnoho odpadu, který nebývá vždy ihned odvezen. Vyklízení rodinného domu je o to spíše nasnadě, pokud zjistíte, že Vaše půda i sklep je již plna "věcí, co se budou určitě ještě hodit" - staré kočárky, rozklížené lyže nebo oblečení, které ji sice velmi staré (a obnošené), ale stále není retro.

Při vyklízení rodinných domů je možné též provést úklid garáže, kůlny, případně i objektu pro chov hospodářských zvířat. Problém nedělá jak odpad komunální, stavební, ani biologického rázu.

Vyklízení rodinných domů Vyklízení odpadu z domu Vyklízení garáže u domu

Team Dopareal se nezalekne ani opravdových výzev, kterými jsou vyklízení domů obývaných squotery, narkomany či bezdomovci. Prostory domu nejenom jsou nejenom vyklizeny, ale také zbaveny rizikových objektů (stříkačky po "feťácích", fekálie) a důkladně dezinfikovány. 

V případě potřeby je též možno v domě provést hubení potkanů, štěnic a jiných škůdců.


Vyklízení činžovních a panelových domů

Ani rozměrné a náročné vyklízecí práce nám nejsou cizí. Je třeba vyklízení společných prostor v činžáku či paneláku? Odvoz odpadu z chodeb, kočárkány, sušárny, sklepů i nebytových prostor zvládneme rychle a za férové ceny! Máme zkušenosti s bytovými družstvy i sdruženími vlastníků a víme jak veškeré vyklízecí práce fakturovat nebo v případě potřeby dodat dokumentaci.

Vyklízení paneláku - panelového domu

Po předchozí domluvě je možné po vyklízení provést výmalbu prostor a jiné rekonstrukce / zednické práce.


Odvoz starého nábytku v celé Praze:


Vyklízení chat, chalup a okálů

Nepůsobíme pouze v Praze, ale prakticky už v celé republice. Zvládneme i vyklizení nemovitosti v odlehlých lokalitách a ve stíženém terénu. Koupili jste chatu s veškerým vybavením, které je zralé na likvidaci nebo provádíte generální úklid chalupy? Vždy se o odpad z těchto domů dokážeme efektivně a levně postarat!

Samozřejmostí při vyklízení chat je i úklid starého zahradního vybavení, staveních materiálů 

Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.