image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Profesionální vyklízení bytů - Praha 9
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení bytů Praha 9

Rychlé a levné vyklízení v Praze 9

Potřebujete vyklidit starý nábytek nebo hledáte firmu na vyklizení celého bytu? Vyklízecí služby Dopareal jsou tu právě pro Vás! Realizujeme vyklízení bytů i firem v celé městské části Praha 9 - tedy (Prosek, Vysočany, Hrdlořezy, Střížkov, Hloubětín, Libeň a Malešice). Profesionální jednání, férové ceny a dodržení smluvených lhůt samozřejmostí! Zahoďte starosti s vyklízením bytu za hlavu a svěřte ji rychlým a levným odborníkům!

Vyklízení bytů Praha 9 Vyklízení v Praze 9

Vyklizení bytu, domu či celé firmy? Zvládneme vše a vždy pro vás najdeme nejefektivnější způsob vyklizení bytu.

Volejte vyklízení bytů Praha 9: 777 017 599

Čvrť Praha 9 je plná panelových a čižovních domů, kterých se často vyskytnou problémy. Může jít o závadu výtahu, špatně prostupné schodiště či vysoké nájezdové rampy. O úzkých a špatně situovaných sklepech ani nemluvě. Máme v Praze 9 s odvozem odpadu a nábytku bohaté zkušenosti a víme jak se jakoukoliv nastalou komplikací vypořádat - snadno a bez navyšování nákladů za vyklízecí práce.

Čistý a obyvatelný byt ihned po vyklizení je samozřejmostí. Provádíme také řadu služeb v případech velkého znečistění prostor (čištění vzduchu, úklid po požáru, dezinfekce při vyklízení po úmrtí). Překážkou není jak nebezpečný odpad, tak množství materiálu k vyklizení - vyklízíme i nebytové prostory (firmy, školy, úřady, sklady). Odvoz na legální skládky je zaručen.


Vyklízení bytů v Praze 9 podle území:

Jako firma na vyklízení působíme na celém území Prahy 9 - souhn všech částí níže. Kromě odvozu odpadu a nábytku poskytujeme též dodatečné úpravy bytu jako je malování pokojů, rekonstrukce koupelen, nátěry fasád či úklid holubího trusu z teras a půd.


Profesionálové na vyklízení bytů

Bezmála 14 zkušeností s vyklízením bytů nám dalo přehled nad tím, kdy a jak použít jaké postupy a vybavení. Díky tomu dokážeme nabídnout bezkonkurenční ceny a vysokou kvalitu služeb. Odvoz odpadu realizujeme pomocí velkoobjemových konterjnerů či speciálizovaných vozů. Náš personál je proškolen a vždy postupuje profesionálně s důrazem na spokojenost zadavatele a efektivitu práce.

Profesionální vyklízení bytů Praha 9 Vyklízení odpadu z bytu - Praha 9 Vyklízení nemovitostí Praha 9

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.


Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599