image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Profesionální vyklízení bytů - Praha 6
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení bytů Praha 6

Rychlé a levné vyklízení v Praze 6

Vyklízení bytů levně, rychle a profesionálně. Využijte našich služeb na vyklízení v celé MČ Praha 6 - tedy: Dejvice, Liboc, Ruzyně, Střešovice, Veleslavín a Vokovice. Demontáž a odvoz starého nábytku či kompletní vyklizení bytu včetně suti, odpadu a spotřebičů? S vyklízecí firmou Dopareal lze vše realizovat snadno, rychle a za překvapivě nízké ceny!

Vyklízení bytů Praha 6 Vyklízení v Praze 6

Odvoz pár stolů a židlí, vyklizení celého bytu 5+1 či firemních skladů? S námi vždy získáte nejefektivnější způsob vyklizení bytu.

Volejte vyklízení bytů Praha 5: 777 017 599

Máme bohatou zkušenost s vyklízením v lokalitě Praha 6 a víme, že při vyklízecích pracech lze narazit na špatně situované schodiště nebo dům bez funkčního výtahu. O nábytku k vyklizení, který nelze bez demontáže vystěhovat, ani nemluvě. Všechny tyto situace jsme již zažili a víme jak je správně a efektivně řešit! S námi je vyklízení bytů sázka na jistotu!


Lokality vyklízení Praha 6

Odvoz starého nábytku i kompletní vyklízení bytů a jiných nemovitostí nabízíme na celé časti Praha 5. Konkrétně se jedná o lokality:


Vyklízení bytů s 14 roky zkušeností

Zaručujeme perfektní a obyvatelný stav bytu ihned po vyklizení a pozdější legální likvidaci odpadu. V případě nutnosti používáme i speciální techniku a vybavení. I při vyklízení velkých bytů či protor (celé domy či zahrady) nebo vysoké míry znečistění, jsme na vyklízení připravení – práce se zaměstnanci Dopareal opravdu nebojí.

Profesionální vyklízení bytů Praha 6 Vyklízení odpadu z bytu - Praha 6 Vyklízení nemovitostí Praha 6

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.


Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599