image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Stěhování nábytku z bytů a firem
14 let úspěšné praxe se stěhováním
118 přěstehovaných bytů
48 přestěhovaných firem či sladů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Stěhování

Praha a Středočeský kraj

Naše firma má také již mnoho zkušeností v oblasti stěhování - Praha a okolí. V této oblasti dokážeme zajistit stěhování od menších zakázek (stěhování bytů, nábytku a těžkých břemen) až po vystěhování celých obchodních prostor (stěhování kanceláří, komplet stěhování firem a skladů). Dopareal Praha Vám dokáže, že do nových prostor se lze přestěhovat levně a zároveň rychle.

Ať je potřeba přestěhovat pár kusů nábytku, celý byt, dům nebo sídlo firmy, vždy najdeme nejefektivnější způsob stěhování.

Volejte stěhování Praha: 777 017 599

Praha skýtá mnohé problémy s přepravou (schodiště, rampy a převýšení), za roky praxe víme, jak se i s těmito problémy při vyklízení vypořádat.

Stěhování v Praze sebou nese mnohá příkoří v rámci manipulace s nábytkem - nejrůznější schodiště, malé výtahy či pozemní převýšení. Léta zkušeností v oboru stěhování nám dala potřebné znalosti, jak se s těmito problémy vypořádat. Stěhováci z Dopareal dbají na bezpečnost stěhovaných věcí, soukromí zákazníka a především si vždy zachovávají profesionální přístup. Vyzkoušejte nás a přesvěčte se!


Stěhování kanceláří a firem

Probíhá ve Vaší firmě rekonstrukce nebo si Vaše společnost našla nové prostory? Stěhování firem zvládáme na jedničku. Veškeré vybavení, konstrukce, dekorace a stěhování nábytku zajistíme nejen po stránce spediční, ale i bezpečnostní. Během let jsme již optimalizovali celý průběh stěhování a dokážeme Vám tak naše služby poskytnout levně bez ztráty kvality či rychlosti provedení.

Z praxe víme, že zvláště při stěhování kanceláří je zapotřebí celý proces stěhování realizovat v co možném nejkratším termínu. Proto naše společnost Vám své služby nabízí i během víkendů, svátků a atypických pracovních hodin (brzké ranní i pozdní odpolední/večerní hodiny). Své smluvené termíny vždy plníme načas - často i s předstihem. Stěhování kanceláří firmou Dopareal je vždy rychlé, levné (konzultace a kalkulace zdarma +420 777 017 599 nebo skrze nezávaznou online poptávku) a zároveň minimalizujeme dobu nedostupnosti firem. Naši proškolení a léty odzkoušení stěhováci z města Praha jsou připraveni na přestěhování sebeobjemnějšího obsahu.

Proces stěhování kanceláří a firem:

  1. Předběžná kalkulace stěhování kanceláří či firmy na základě požadavků, případné dokumentace a náročnosti
  2. Eventuální prohlídka prostor k zajištění maximálně plynulého stěhování a efektivní organizaci práce
  3. Vybrání termínu a stanovení celkové doby trvání stěhování kanceláří včetně podrobného vysvětlení procesů
  4. Balení a stěhování drobného vybavení kanceláří (počítače, kopírky, případně dokumentace)
  5. Stěhování techniky a nábytku z kanceláří (stoly, židle, lednice či trezory)
  6. Dodatečné stěhování dekorativních prvků (například stěhování květin, koberců nebo obrazů)
  7. V případě firem a skladů možnost demontovat i velké konstrukce a mechanické vybavení.
  8. Převoz a umístění veškerého vybavení do nových prostor firmy
  9. Kromě stěhování můžete využít i našich dalších služeb jako je malování či vyklízení firem

Stěhování bytů Praha

Našli jste si nový byt nebo potřebujete jen přestěhovat skříň, lednici či těžký nábytek? Nabízíme celkové stěhování obytných prostor včetně vybavení k případnému demontování. Vždy striktně dodržujeme soukromí našich klientů a k Vašemu majetku se chováme vždy s úctou a opatrností.

Právě ve městě Praha, kde je mnoho výškových i přístupových překážek, pomáháme lidem se pohodlně usadit v novém bytu či domě. Lopocení se s krabicemi, vynášení lednice do patra nebo stěhování těžké skříně - při objednání firmy Dopareal můžete s klidem na všechny strasti okolo stěhování bytu zapomenout a jen začít rozbalovat.

Je stěhování tou službou co jste hledali? Při zájmu volejte na: +420 777 017 599 nebo nás kontaktujte zkrze email: dopareal@gmail.com. Dopareal nabízí i další služby spojené s vyklízením, konkrétně: vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení bytů nebo pokud jste firmou, určitě uvítáte vyklízení firmy.

Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.