image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Sečení travních porostů, keřů
13 let úspěšné praxe se sekáním trávy
161 sesečených travních ploch
24 dosekaných sekaček
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Sekání trávy, keřů - údržba zeleně

Praha a Středočeský kraj

Zarostlá zahrada rodinného domu? Zeleň postrádající městský park v Praze nebo okolí? Poradíme si s čímkoliv. Částečná či úplná údržba zeleně od naší společnosti dostane Vaši okrasnou i užitkovou flóru opět na vrchol svých sil a krásy. Profesionální řez a kácení stromů, stříhání živých plotů i údržba zahrady s vynikajícími výsledky a za rozumné peníze.

Ať už se již jedná o zahradní trávník, keře v atriu školy či celou travní plochu v okolí panelových domů, vždy nalezneme nejefektivnější způsob sekání trávy a keřů na míru Vaším požadavkům a potřebám.

Volejte sekání trávy / udržba zeleně: 777 017 599

Máme zkušenosti nejenom se sečením trávníků zahrad, ale velkoplošným sekáním trávy pro bytová družstva a obecní či městské části. Zajistíme nejenom posekání porostu, keřů či stromů, ale i chod komunikací a chodníků během provádění sečení. Průběžná likvidace posekané zeleně je u nás samozřejmostí.


Sekání trávy

Již po mnoho let nabízíme profesionální sekání trávy ve městě Praha a nově ve Středočeském kraji. Jako správná kvalifikovaná firma na sečení trávy disponujeme odborným vybavení jako jsou strunové a hrotové sekačky, traktůrky na sekání trávy a jiné prostředky k sekání trávníků. Praha a jiná velká města, pak uvítají i smluvní sekání trávy pro družstva, obce a městské části. Problémem při sečení trávy není velká travní plocha, ani potávka sečení vysoké trávy - na vše jsme připraveni a vybaveni.


Máme vypracované postupy pro sekání trávy ve svahu i často žádané sečení vysoké trávy, v případech, kdy travní plocha byla delší dobu neudržována. Rovněž stejně jsme schopni zajistit úpravu keřů a živých plotů ve stejném stavu. S námi se dokážete proměnit i džungli na golfové hřiště!


Oblasti sekání trávy

Jste z městké části Hl. městě Praha (Prosek, Bohnice, Libeň, Vysočany atd.) nebo z jakéhokoliv města Středočeského kraje (Rakovník, Kutná Hora, Beroun, Benešov a další)? Sekání trávy a údržba zeleně Dopareal je tu vždy pro Vás! Levně, rychle a vždy s profesionálním přístupem.


Údržba zeleně

Nabízíme nejenom sekání trávy, ale pokrýváme nabídkou celou škálu zahradnicko-údržbové činnosti známou pod označení údržba zeleně. Praha a Středočeský kraj jsou hlavní oblasti naší působnosti, kde provádíme sečení travních porostů, stříhání živých plotů či keřů a kácení stromů.

Profesionálí sekání trávy a údržba zeleně: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.