image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Sanace po požáru Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s sanací bytů
84 sanovaných bytů po požáru
54 rekonstrukcí bytů po požáru
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Sanace po požáru

Praha a Středočeský kraj

Máte problém s vyhořelým bytem či jinými prostory? Od toho Vám pomůžou naše sanace po požáru. Máme letitou praxi a zvládneme tak odstranit zápach a zbavit se sazí a dehtu po požáru. Vyklídíme ohořelý nábytek, elektrické přistroje apod.

Ať už se jedná o rodinný dům, byt, či firemní prostory vždy najdeme nejefektivnější způsob sanace prostor po požáru.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Zaručujeme perfektní a obyvatelný stav bytu ihned po vyklizení a pozdější legální likvidaci odpadu. V případě nutnosti používáme i speciální techniku a vybavení. I při vyklízení velkých bytů či protor (celé domy či zahrady) nebo vysoké míry znečistění, jsme na vyklízení připravení – práce se zaměstnanci Dopareal opravdu nebojí.


Postup sanace po požáru

Po vyklizení Vašeho bytu či jiných prostor po požáru vyčistíme prostory. Pro odstranění zápachu použijime speciální přípravky a poté prostor dezinfikujeme.

Sanace provádíme nejenom v Hlavním městě Praha, ale také v celém Středočeském kraji. Detailní výpis oblastní naší působnosti naleznete vypsaný níže.

Profesionálí vyklízení bytů: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.