image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Rekonstrukce bytů Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s rekonstrukcí bytů
108 rekonstrukcí bytů a firem
8 615 litrů barev na rekonstrukce
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Rekonstrukce bytů

Praha a Středočeský kraj

Přestaly Vás doma bavit zašedlé stěny? Vypadá Vaše koupelna nemoderně? Nebo jen potřebujete zbourání příčky? Na vše jsme připraveni - rekonstrukce bytů od firmy Dopareal promění Váš byt k nepoznání. Pokud bydlíte v Praze nebo Středočeském kraji nic nebrání příjezdu našich řemeslníků provést od malých zasáhů, vymalování pokoje, rekonstrukce koupelny až po kompletní rekonstrukce bytového jádra. Kvalitní rekonstrukce Vám nejen zkrášlí byt, ale pomůže i ušetřit za topení a předejít nehodám.

Ať už se jedná o rodinný dům, činžovní nebo panelový byt, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení bytu.

Volejte vyklízení bytů Praha: 777 017 599

Praha skýtá mnohé problémy s přepravou (schodiště, rampy a převýšení), za roky praxe víme, jak se i s těmito problémy při vyklízení vypořádat.

Zaručujeme perfektní a obyvatelný stav bytu ihned po vyklizení a pozdější legální likvidaci odpadu. V případě nutnosti používáme i speciální techniku a vybavení. I při vyklízení velkých bytů či protor (celé domy či zahrady) nebo vysoké míry znečistění, jsme na vyklízení připravení – práce se zaměstnanci Dopareal opravdu nebojí.


Broušení a pokládání podlah

Nabízíme pokládání plouvoucích podlah, linolea, rekonstrukce včetně broušení/lakování parket a dalších podlahových krytin. Dopareal je zárukou rovné a tepelně izolované podlahy. Navíc si ušetříte nejen práci s pokládáním podlah, svozem či odvozem materiálu, ale přivoláním odborníků také zaručíte dlouhověkost podlahy bez rozklížení nebo nepříjemného skřípání. Též jsme zběhlí v rekonstrukcích koupelen včetně pokládání dlažby, vodovzdorných krytin a instalaci vodovodních či odpadních trubek.


Stavba a bourání příček

Velmi často žádanou činností je stavba (respektive přepažení místnosti) příček. Cihlové, tvárnicové i sádrokartonové příčky je cenově příznivou variantou řešení prostoru jak v bytě při přepažení místnosti nebo stropu, tak při realizaci rekonstrukce firmy.

Profesionálí rekonstrukce bytů: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.