image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Fotografie a reference
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Reference z vyklízení

rekonstrukcí, sanací a malování

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.


Vyklízení půdy

Ani v roce 2024 společnost Dopareal nelení. Tentokrát jsme prováděli vyklízení půdy rodinného domu v celém rozsahu. V rámci vyklízení půdních prostor bylo nutné napytlovat veškerý odpad, sjednat odvoz suti..

Vyklízení půdy

Vyklízení sklepa - Praha 8

Na podzim roku 2023 společnost Dopareal realizovala celkové vyklízení sklepa v Praze 8 včetně následného odvozu odpadu z domu. Vyklízení sklepů má mnoho úskalí, zejména v tak zastavěné zástavbě, kterou Praha 8 má..

Vyklízení sklepa - Praha 8

Vyklízení / Sanace po požáru v Praze

Jaro roku 2023 přineslo bohužel také řadu požárů bytů. Jedním takovým byl také byt v Praze, kde jsme prováděli jak čištění sazí, povrchů a nábytku od následků požáru a kouře. Jak je vidno, tak požár bytu měl své ohnisko v kuchyni..

Vyklízení / Sanace po požáru v Praze

Vyklízení bytu a nábytku - Praha 1

V létě roku 2022 naše firma na vyklízení Dopareal realizovala vyklízení bytu na území lokality Praha 1. Konkrétně se jednalo o vyklízecí práce v rozsahu úklidu odpadu, starého nábytku a vysloužilých spotřebičů...

Vyklízení domu - Praha 1

Vyklízení domu a zahrady - Praha 4

Na jaře 2022 náš team prováděl vyklízení domu v lokalitě Praha 4. Jednalo se o likvidaci odpadu jak nemovitosti, zahrady a také vyklizení garáže, kůlny či skladiště - prostory prošly historicky asi veškerými účely. Bylo zapotřebí odpad z vyklizení domu nejenom vyklidit..

Vyklízení domu - Praha 4

Vyklízení pozůstalosti Praha 9

Začátkem roku 2022 naše firma Dopareal byla přizvána k vyklízení pozůstalosti - Praha 9. Dle fotografií lze vidět, že šlo jak o náročný úklid odpadu, tak celkově obsáhlý odvoz starého nábytku. Stejně jako všech jiných případech vyklízení pozůstalosti se náš team..

Vyklízení pozůstalosti Praha 9

Vyklízení bytu - Praha 2

Na konci roku 2021 jsme realizovali vyklízení bytu, které se tentokrát konalo v městské části Praha 2. Vyklízení bytu proběhlo dle běžných postupů - profesionálně, levně a rychle. Součástí vyklízecích prací bylo i vylizení pozůstalosti, které byl byt součástí.

Vyklízení bytu - Praha 2

Vyklízení bytu - Praha 6

Na podzim 2021 společnost Dopareal byla povolána k vyklízení bytu v městské části Praha 6 - Úkolem byl zejména odvoz starého nábytku, případně odpadu a dalšího nepotřebného vybavení v nemovitosti. Vzhledem ke stavu nebylo potřeby prostory dezinfikovat ..

Vyklízení bytu - Praha 6

Vyklízení bytu - Praha 5

V létě 2021 společnost Dopareal realizovala vyklízení bytu v městské části Praha 5. Jednalo se o celé vyklizení nemovitosti včetně odvozu starého nábytku, likvidace odpadu a jiného starého vybavení v objektu.

Vyklízení bytu - Praha 5

Vyklízení domu - Praha 10

V červenci 2021 jsme realizovali vyklízecí práce v rodinném domě v oblasti Praha 10. Vyklízení domu bylo středního rozsahu - odvoz starého nábytku, vyklizení půdních prostor i samotné následné vyklizení bytu.

Vyklízení domu - Praha 10

Vyklízení domu - Praha 8

V červnu 2021 jsme realizovali vyklízecí práce v rodinném domě v oblasti Praha 8. Vyklízení domu bylo rozsáhlé díky dlouhodobému zanedbání předchozími majiteli. Bylo zapotřebí provést odvoz odpadu, nábytku i demontáž materiálů.

Vyklízení domu - Praha 8

Vyklízení domu - Praha 9

V dubnu 2021 jsme realizovali vyklízecí práce v rodinném domě v oblasti Praha 9. Vyklízení domu bylo rozsáhlé díky dlouhodobému znečištění objektu bezdomovci. Bylo zapotřebí provést odvoz odpadu, nábytku a nebezpečných biologických materiálů.

Vyklízení domu - Praha 9

Vyklízení bytu po zemřelém - Praha 6

Na začátku roku 2021 společnost Dopareal prováděla vyklízení bytu z pozůstalosti v oblasti Praha 6. Vyklízení bytů se rámcově neliší od poptávanějšího vyklízení pozůstalostí. Praha a větší města, kde bývá tato poptávka vyšší, jsou lokality, kde lidé často volí tuto variantu z důvodu jak časového, fyzického, tak pro ušetření delšího zármutku.

Vyklízení bytu po zemřelém - Praha 6

dezinfekce proti koronaviru v Praze

COVID-19 není radno podceňovat jak v prevenci, tak dozajista při ohniskových výskytech. Námi aplikovaná dezinfekce proti koronaviru je maximálně účinná a má dlouhodobý ochranný účinek. Tentokrát byla plošná dezinfekce prostor prováděna v komerčních prostorách v Praze.

dezinfekce proti koronaviru v Praze

Dezinfekce prostor - Praha

Společnost Dopareal prováděla v roce 2020 také dezinfekce prostor nemocničního objektu v lokalitě Praha. Byla aplikována polymerová dezinfekce s dlouhým virucidním a antibakteriálním účinkem.

Dezinfekce prostor proti virům - Praha

Vyklízení bytu - Vlašim

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Vlašim. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Vlašim

Vyklízení bytu - Čelákovice

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Čelákovice. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Čelákovice

Vyklízení bytu - Podebrady

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Podebrady. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Podebrady

Vyklízení bytu - Nymburk

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Nymburk. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Nymburk

Vyklízení bytu - Říčany

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Říčany. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Říčany

Vyklízení bytu - Slaný

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Slaný. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Slaný

Vyklízení bytu - Rakovník

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Rakovník. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Rakovník

Vyklízení bytu - Neratovice

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Neratovice. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Neratovice

Vyklízení bytu - Kralupy nad Vltavou

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kralupy nad Vltavou. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kralupy nad Vltavou

Vyklízení bytu - Stará Boleslav

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Stará Boleslav. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Stará Boleslav

Vyklízení bytu - Mělník

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Mělník. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Mělník

Vyklízení bytu - Beroun

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Beroun. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Beroun

Vyklízení bytu - Kutná Hora

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kutná Hora. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kutná Hora

Vyklízení bytu - Kolín

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kolín. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kolín

Vyklízení bytu - Příbram

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Příbram. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Příbram

Vyklízení bytu - Mladá Boleslav

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Mladá Boleslav. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Mladá Boleslav

Vyklízení bytu - Kladno

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kladno. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kladno

Vyklízení bytu - Brandýs Nad Labem

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu v Brandýse Nad Labem. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Brandýs Nad Labem

Vyklízení bytu - Říčany

Společnost Dopareal neprovádí vyklízecí práce pouze v Hlavním městě Praha. Tentokrát jsme byli přivoláni na vyklízení bytu v obci Říčany. Bylo zapotřebí nejenom ručního sběru odpadu, odvozu nábytku, ale i došlo i na dezinfekci prostor.

Vyklízení bytu - Říčany

Vyklízení bytu - Benešov

Vyklízecí práce společnost Dopareal v létě 2019 realizovala v městě Benešov. Vyklízení bytu bylo dle fotografií tentokrát opravdu rušné. Náš team i přes velké množství odpadu a starého nábytku svou práci odvedl tak jak se patří.

Vyklízení bytu - Benešov

Vyklízení bytu - Praha 3

Na jaře roku 2019 naše firma na vyklízení Dopareal realizovala vyklízení bytu na území lokality Praha 3.

Vyklízecí práce byly v rozsahu odvozu starého nábytku a vysloužilých spotřebičů.

Vyklízení bytu - Praha 3

Vyklízení bytu - Praha 4

Na podzim roku 2017 jsme prováděli vyklízení nemovitosti v městské části Praha 4. Vyklízení bytu bylo provedeno v očekávaném termínu bez větších problémů.

K vyklízení též patřil v neposlední řadě odvoz odpadu a suti na legální skládku.

Vyklízení bytu - Praha 4

Vyklízení pozůstalosti - Praha 10

V prosinci tohoto roku firma Dopareal provedla klasické vyklizení pozůstalosti včetně následného odvozu odpadu. Vyklízení proběhlo dle očekávání. Osobní věci z vyklízení bytu po úmrtí byly následně předány zadavateli.

Rádi bychom též uvedli, že při každém vyklízení po zemřelém se náš team chová vždy s maximálním ohledem na pietu a soukromí pozůstalých.

Vyklízení pozůstalosti - Praha 10

Vyklízení bytu - Praha 7

Prosincové vyklízení bytu v činžovním domě (městksá část Praha 7) proběhlo standardně - rychle a profesionálně. Vyklízení bytu bylo realizováno včetně odvozu nábytku a odpadu.

Nedílnou součástí vyklízení byl taktéž odvoz odpadu a suti a to na smluvní legální skládky.

Vyklízení bytu - Praha 7

Vyklízení bytu - Praha 10

VŘíjnové vyklízení bytu společnosti Dopareal se tentokrát konalo v městské části Praha 10. Vyklízení bytu proběhlo dle očekávání - profesionálně, levně a rychle.

Součástí vyklízecích prací byl i odvoz odpadu a suti na legální skládku.

Vyklízení bytu - Praha 10

Vyklízení bytu - Praha 9

Vyklízecí práce společnosti Dopareal se tentokrát konaly v městské části Praha 9. Vyklízení bytu proběhlo rychle, precizně bez sebevětších problémů.

Vyklízení bytů, zvláště v oblasti Praha bývá překvapivě levné díky velkému počtu smluvních odběrných míst odpadu. Neváhejte i Vy a zavolejte nám s poptávkou vyklízení bytu!

Vyklízení bytu Praha 9

Vyklízení pozůstalosti - Praha 8

Vyklízení starého bytu, skladu i venkovních prostor vždy provádíme rychle, zároveň důkladně a vždy dodržujeme sjednané termníny vyklízení. Nemovitosti v naší odborné péči budou opět prostorné a čisté bez Vaší sebemenší námahy. Pro objednání vyklízení volejte +420 604 946 096 nonstop každý den včetně víkendů a svátků nebo využijte naši nezávaznou online poptávku.

Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.