image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Fotografie a reference
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Reference z vyklízení

rekonstrukcí, sanací a malování

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.


Vyklízení bytu po zemřelém - Praha 6

Na začátku roku 2021 společnost Dopareal prováděla vyklízení bytu z pozůstalosti v oblasti Praha 6. Vyklízení bytů se rámcově neliší od poptávanějšího vyklízení pozůstalostí. Praha a větší města, kde bývá tato poptávka vyšší, jsou lokality, kde lidé často volí tuto variantu z důvodu jak časového, fyzického, tak pro ušetření delšího zármutku.

Vyklízení bytu po zemřelém - Praha 6

dezinfekce proti koronaviru v Praze

COVID-19 není radno podceňovat jak v prevenci, tak dozajista při ohniskových výskytech. Námi aplikovaná dezinfekce proti koronaviru je maximálně účinná a má dlouhodobý ochranný účinek. Tentokrát byla plošná dezinfekce prostor prováděna v komerčních prostorách v Praze.

dezinfekce proti koronaviru v Praze

Dezinfekce prostor - Praha

Společnost Dopareal prováděla v roce 2020 také dezinfekce prostor nemocničního objektu v lokalitě Praha. Byla aplikována polymerová dezinfekce s dlouhým virucidním a antibakteriálním účinkem.

Dezinfekce prostor proti virům - Praha

Vyklízení bytu - Vlašim

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Vlašim. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Vlašim

Vyklízení bytu - Čelákovice

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Čelákovice. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Čelákovice

Vyklízení bytu - Podebrady

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Podebrady. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Podebrady

Vyklízení bytu - Nymburk

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Nymburk. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Nymburk

Vyklízení bytu - Říčany

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Říčany. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Říčany

Vyklízení bytu - Slaný

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Slaný. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Slaný

Vyklízení bytu - Rakovník

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Rakovník. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Rakovník

Vyklízení bytu - Neratovice

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Neratovice. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Neratovice

Vyklízení bytu - Kralupy nad Vltavou

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kralupy nad Vltavou. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kralupy nad Vltavou

Vyklízení bytu - Stará Boleslav

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Stará Boleslav. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Stará Boleslav

Vyklízení bytu - Mělník

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Mělník. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Mělník

Vyklízení bytu - Beroun

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Beroun. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Beroun

Vyklízení bytu - Kutná Hora

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kutná Hora. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kutná Hora

Vyklízení bytu - Kolín

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kolín. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kolín

Vyklízení bytu - Příbram

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Příbram. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Příbram

Vyklízení bytu - Mladá Boleslav

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Mladá Boleslav. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Mladá Boleslav

Vyklízení bytu - Kladno

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu ve městě Kladno. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Kladno

Vyklízení bytu - Brandýs Nad Labem

Tentokrát bylo společnost Dopareal přizvána k vyklízení bytu v Brandýse Nad Labem. Ano, již nějakou dobu naše řemeslné a vyklízecí práce nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji!

Vyklízení bytu - Brandýs Nad Labem

Vyklízení bytu - Říčany

Společnost Dopareal neprovádí vyklízecí práce pouze v Hlavním městě Praha. Tentokrát jsme byli přivoláni na vyklízení bytu v obci Říčany. Bylo zapotřebí nejenom ručního sběru odpadu, odvozu nábytku, ale i došlo i na dezinfekci prostor.

Vyklízení bytu - Říčany

Vyklízení bytu - Benešov

Vyklízecí práce společnost Dopareal v létě 2019 realizovala v městě Benešov. Vyklízení bytu bylo dle fotografií tentokrát opravdu rušné. Náš team i přes velké množství odpadu a starého nábytku svou práci odvedl tak jak se patří.

Vyklízení bytu - Benešov

Vyklízení bytu - Praha 3

Na jaře roku 2019 naše firma na vyklízení Dopareal realizovala vyklízení bytu na území lokality Praha 3.

Vyklízecí práce byly v rozsahu odvozu starého nábytku a vysloužilých spotřebičů.

Vyklízení bytu - Praha 3

Vyklízení bytu - Praha 4

Na podzim roku 2017 jsme prováděli vyklízení nemovitosti v městské části Praha 4. Vyklízení bytu bylo provedeno v očekávaném termínu bez větších problémů.

K vyklízení též patřil v neposlední řadě odvoz odpadu a suti na legální skládku.

Vyklízení bytu - Praha 4

Vyklízení pozůstalosti - Praha 10

V prosinci tohoto roku firma Dopareal provedla klasické vyklizení pozůstalosti včetně následného odvozu odpadu. Vyklízení proběhlo dle očekávání. Osobní věci z vyklízení bytu po úmrtí byly následně předány zadavateli.

Rádi bychom též uvedli, že při každém vyklízení po zemřelém se náš team chová vždy s maximálním ohledem na pietu a soukromí pozůstalých.

Vyklízení pozůstalosti - Praha 10

Vyklízení bytu - Praha 7

Prosincové vyklízení bytu v činžovním domě (městksá část Praha 7) proběhlo standardně - rychle a profesionálně. Vyklízení bytu bylo realizováno včetně odvozu nábytku a odpadu.

Nedílnou součástí vyklízení byl taktéž odvoz odpadu a suti a to na smluvní legální skládky.

Vyklízení bytu - Praha 7

Vyklízení bytu - Praha 10

VŘíjnové vyklízení bytu společnosti Dopareal se tentokrát konalo v městské části Praha 10. Vyklízení bytu proběhlo dle očekávání - profesionálně, levně a rychle.

Součástí vyklízecích prací byl i odvoz odpadu a suti na legální skládku.

Vyklízení bytu - Praha 10

Vyklízení bytu - Praha 9

Vyklízecí práce společnosti Dopareal se tentokrát konaly v městské části Praha 9. Vyklízení bytu proběhlo rychle, precizně bez sebevětších problémů.

Vyklízení bytů, zvláště v oblasti Praha bývá překvapivě levné díky velkému počtu smluvních odběrných míst odpadu. Neváhejte i Vy a zavolejte nám s poptávkou vyklízení bytu!

Vyklízení bytu Praha 9

Vyklízení pozůstalosti - Praha 8

Vyklízení starého bytu, skladu i venkovních prostor vždy provádíme rychle, zároveň důkladně a vždy dodržujeme sjednané termníny vyklízení. Nemovitosti v naší odborné péči budou opět prostorné a čisté bez Vaší sebemenší námahy. Pro objednání vyklízení volejte +420 604 946 096 nonstop každý den včetně víkendů a svátků nebo využijte naši nezávaznou online poptávku.