image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Odvoz odpadu Praha a Středočeský kraj
14 let úspěšné praxe s odvozem odpadu
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Odvoz odpadu a suti

Praha a Středočeský kraj

Koupili jste nemovitost a trápí Vás odpad po bývalých majitelích? Nahromadilo se Vám na zahradě či sklepě harampádí a odpad nevíte kam s ním? Dopareal je odpovědí na jakoukoliv potřebu odvozu odpadu a jeho následnou likvidaci pro Hlavní město Praha.

Ať už se jedná o dům, byt, firmu či veřejný objekt, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení a odvozu odpadu.

Volejte odvoz odpadu Praha: 777 017 599

Zvláště v Praze, kde působíme, je odvoz opadu velice vítaným řešením vyklízení prostor. Tahání a veškerou manipulaci s nábytkem a velkým množstvím odpadu skrze panelový nebo činžovní dům můžete přenechat profesionálům. Poptávat odvoz odpadu můžete jak telefonicky, emailem nebo prostřednictvím nezávazné poptávky odvozu odpadu.


Termín pro odvoz odpadu

Všichni zákazníci pochopitelně nemají čas během běžné pracovní doby a přitom by rádi měli vše pod kontrolou, odvoz odpadu provádíme i o víkendech a svátcích, případně na přání i v ranních či nočních hodinách. Velmi lpíme na dodržování termínu odvozu a precizně odvedené práci - není lepší referencí, než spokojený klient.


Prováděné odvozy odpadu

Profesionálí odvoz odpadu: 777 017 599
Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.