image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Ochrana proti holubům - Nové Strašecí
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
217 vyčištěných prostor od trusu
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Ochrana proti holubům - Nové Strašecí

Praha a Středočeský kraj

Rychlá a levná ochrana proti holubům - Nové Strašecí a blízké okolí. Společnost Dopareal nabízí kvalitní a odolné sítě, hroty, bodce, plašiče a mnohé další zábrany proti holubům a ptactvu. Ochrana proti ptákům v Novém Strašecíje instalovatelná na balkony a okna bytů, celých domů i areály a prostory firem. V rámci montáže též poskytujeme i čištění a úklid holubího trusu - zejména balkony, terasy a půdy.

Ať se jedná o Váš byt či firmu, vždy dokážeme najít nejefektivnější způsob ochrany proti holubům na míru Vám a Vaší nemovitosti.

Volejte ochranu proti holubům: 777 017 599

V rámci Nového Strašecí již máme praxi jak s montáží sítí proti holubům, tak hrotům na balkony a jinak špatné dostupná místa. Využíváme moderní techniku a kvalitní materiály k dosažení stoprocentní účinnosti a dlouhobé vydrži ochrany proti holubům. Zkušení profesionálové z Dopareal ví, jak se zbavit holubů.


Hroty proti holubům

Bodce, ostny, bodáky a hroty proti holubům je standartní obrana proti holubům. Proti jinému ptactvu (například vrabcům, vlaštovkám nebo jiřičkám) lze zvolit hrotový systém s menšími rozestupy. Hroty brání ptákům v nalétávání a spaní na parapetech, římsách, okapech nebo světelné reklamě. Ten osvědčený způsob jak se zbavit holubů je nejenom cenově příznivý, ale i jeho montáž nezabere mnoho času.

Kde hroty proti holubům v Novém Strašecí využít?

Hrotové systémy existují na řadu komponentů nemovitostí od střech, přes parapety až po reklamní plochy. V zásadě se jedná o správné použití délky a šířky bodců. Běžně se dají hroty proti holubům najít v těchto verzích:


Sítě proti holubům

Nabízíme montáž sítě na balkony proti holubům ve velmi dobré kvalitě odolnosti jak proti holubům, tak povětrnostním vlivům jako je déšť, slunce a sníh. Ochranná síť proti holubům jde na instalovat na mnoho druhů fasád, trámů a konstrukcí - není proto nutno obav, zda zrovna k Vám sítě proti holubům lze montovat.


Úklid holubího trusu - Nové Strašecí

Úklid a čištění holubího trusu v Novém Strašecí

Ani Nové Strašecí nejsou ušetřeny od všudypřítomných holubů a jejich trusu. Nabízíme důkladné vyklízení, čištění a úklid holubího trusu z půdních prostor, teras či balkónů. Odstranění holubího trusu včetně dezinfekce probíhá profesionálně s ohledem na zdravotní rizika a záměrem o navrácení postihnuté části nemovitosti do obyvatelného stavu. Likvidace holubího trusu (případně uhynulých holubů) je poté prováděna dle zdravotních norem a se snahou zachování chodu domu během úklidu.

Volejte úklid holubího trusu: 777 017 599

Ať se již jedná o holubí trus na balkoně, holubím trusem zamořenou půdu či silně znečeštěné prostory jako napříkad kostelní půdy a zvonice - vždy dokážeme najít způsob likvidace trusu a vyčištění prostor.