image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Dezinfekce proti koronaviru
Spolupracujeme s:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDD
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Dezinfekce proti koronaviru - Sedlčany

Plošné dezinfekce koronaviru v Sedlčanech a okolí

Kvalitní interiérové i exteriérové dezinfekce proti koronaviru - Sedlčany a okolí. Dezinfekční práce společnost Dopareal provádí již několik let - preventivně v rámci ochrany i pohotovostně. Proti koronaviru zasahujeme jak u Vás doma, ve Vaší firmě, i v státních a veřejných objektech. K 1. květnu 2020 bylov okrese Příbram, kam nepochybně město Sedlčany spadá, registrováno již 45 případů nákazy koronavirem. Situaci za spolupráce SZÚ a KHS bedlivě sledujeme, jsme připraveni a vybaveni na sebevětší zásahy.

Dezinfekce proti koronaviru - Sedlčany

Ať již potřebujete dezinfekce bytu, celé firmy nebo i obchodního domu v Sedlčanech či okolí, vždy nalezneme rychlé a levné řešení na míru Vaším potřebám a časovým dispozicím.

Dezinfekce proti koronaviru - Sedlčany: 777 017 599

Dezinfekční opatření proti koronaviru poskytujeme nejenom pro Sedlčany, ale v celé České republice. Máme mnoho lokálních poboček a smluvních proveřených zaměstatnců. Disponujeme ověřením krajské hygienické stanice pro Středočeský kraj se sídlem v Praze a také certifikací sdružení pracovníků DDD. Díky své odbornosti tak dobře víme jaká je účinná dezinfekce proti koronaviru a které látky není vhodné k likvidaci virů v uzavřených prostorách používat.


Dezinfekce ozónem pro Sedlčany

Poskytujeme plošné dezinfekce ozónem pro všechny druhy nemovitostí. Čištění povrchů a vzduchu ozónem je až 2500x účinnější než použití chlóru. Ozón (O³) je velice reaktivní látkou, která velice rychle rozkládá viry, bakterie a plísně.

Dezinfekce ozónem - Sedlčany

Dezinfekce ozónem nezanechávají žádná zbytková rezidua a neobsahují vlhkost, díky tomu je lze použít nejenom na vybavení a povrchy místnosti, ale i elektroniku a textilie.

Ozónování nejenom ničí mikroorganismy v místnosti, ale zároveň velice efektivně eleminuje veškeré pachy. Od zápachů biologického charakteru, přes cigaretový kouř, až po zápach po požáru. Povrchy ošetřujeme speciální polymerovou vrstvou, která značně prodlužuje účinek dezinfekce.


Prevence v Sedlčanech proti koronaviru

Dezinfekce proti virům, bakteriím i plísním jsme již realizovali v okrese Příbram na mnoha místech, a to včetně města Sedlčany. Jednalo se především dezinfekce ohniskových nákaz virových či bakteriálních infekcí a o sanace bytu po zemřelých. V současné době se zaměřujeme na boj proti globální pandémii, kterou koronavirus (SARS-CoV-2) představuje a snažíme se naším úsilím zlepšit stav v domácnostech i firmách české republiky.

Vyklízení bytu po zemřelém Sedlčany

I v Sedlčanech máme již zkušenost s dezinfekcí proti virům a bakteriím, především v rámci vyklízení bytů po úmrtí. Jsme zvyklí i na obtížnou práci velkého rozsahu. Na dezinfekce od společnosti Dopareal se můžete vždy spolehnout!

Prevence proti koronaviru - Sedlčany: 777 017 599

Ke jednotlivých dezinfekcím objektů přistupujeme vždy individuálně a prozákaznicky tak, aby odvedené služby maximálně splnily představy a přetřeby zadavatele. Kalkulaci ceny zdarma Vám rádi zodpovíme po kontaktování skrze náš telefon +420 777 017 599, na emailové adrese info@dopareal.cz či skrze náš kontaktní formulář.