image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Odvoz odpadu a suti
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Úskalí vyklízení sklepů a půd

Vyklízení sklepu

Půda i sklep u většiny z nás patří k těm prostorám, kam vyšleme každý déle nepoužívaný objekt. Sekačku, krabici s tričky (které se "záhadně" srazily), tunu dětských knížek, to zničené jízdní kolo, které se určitě samo jednou opraví a spousta dalších věcí se přesně hodí do sklepa nebo půdy. Problém nastává, když v těchto zdánlivě nekončných místnostech dojde místo. Pak nezbývá než generální vyklizení sklepu či půdy. O to smutnější je fakt, že většina věcí je stejně odsouzena k vyhození.


Vyklízení sklepu a půdy v nemovitosti

Ti, jež mají rodinný dům, zprvu mají velkou výhodu jelikož je jejich sklep či půda takzvaně při ruce. Ovšem vyklízení sklepu, který má XY schodů a člověk se v něm sotva otočí je časově i fyzicky velmi náročné. Tím spíše vynošení věcí z půdy, na kterou vede jen ten železný žebřík nebo úzké schody je pak úkon přímo kaskadérský. Člověka pak při vyklízení půdy napadají otázky jako: "Kdo a jak jsem odnesl to litinové umyvadlo?" nebo "stojí mi to vyklízení půdy za to? Co, kdybych prohlásil, že prostě půdu už nemám". Pravda ani takový otázkám se nejde divit, ovšem existuje řešení vyklízení daleko příjemnější cestou.


Vyklízení půdy

Vyklízení sklepu v panelovém domu

V panelovém domě zpravidla odpadá možnost vyklízení půdy, nicméně i vysoké věžáky ve městech jako je Praha, Kladno či Mladá Boleslav mají často sklepy. Vyklízení sklepu v paneláku pak nemusí být žádnou procházkou růžovým sadem. Sklepy nemusí být umístěny v podzemí, ale i v několikátém patře. Navíc dispozice samotného sklepu nejen, že vede vlastníka k vršení věcí přes sebe, ale vytočení se s věcmi při vyklízení asi leckterého člověka právě právem "vytočí".


Vyklízení nemovitosti firmou

I radikální vyklízení nemovitosti se přitom dá řešit relativně snadno. Vyklízecí firma nejenom dokáže věci lépe seskupit a přenášet ze sklepa či půdy, ale dle potřeby má možnost věci rovnou vyhodit do přistaveného velkoobjemového kontejneru. Navíc ušetřená fyzická námaha spojená s chozením do schodů či lozením přes žebřík možná za těch ušetřených peněz za profesionální vyklízecí práce ani nestojí.