image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Odvoz odpadu a suti
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Vyklízení firemních kanceláří, provozoven i skladů

Vyklízení firem

Ačkoliv vyklízení bytu se může zdát jako velmi náročná činnost, tak vyklízení firmy je úplně jinou disciplínou. Máme bohaté zkušenosti s vyklízením nebytových prostor, víme co je třeba připravit a jak jednotlivé procesy urychlit bez ztráty úrovně kvality vyklízecích služeb.

Vyklízení nebytových prostor není pouze o vyklízení odpadu, ale zahrnuje i řadu jiných než vyklízecích činností. Od procesů demontáže, pytlování, samotného vyklízení, přes organizaci logistiky až samotnou likvidaci odpadu. V následujících řádcích Vám rádi popíšeme některé postupy a řešení u jednotlivých druhů vyklízení firem.


Vyklízení kanceláří

Ne vždy je třeba kompletní vyklízení kanceláří. Praha a jiná větší města mají zvykem, že při přestěhování firem, zůstává část vybavení v prostorách nemovitosti. Dle přání zákazníka jsme schopni jak demonáže vybavení z kanceláře, stěhování nábytku na nové sídlo, částečného vyklízení i úplného vyklízení firemního odpadu, nábytku a vybavení.

Vyklízení kanceláří v Praze

Přestěhování vyklizené kanceláře

Vybavení z kanceláře né vždy má skončit na skládce. Kromě likvidace běžného odpadu, nebezpečného odpadu, likvidace elektroodpadu a odvozu starého nábytku, nabízíme také stěhování. Jsme schopni jak demontáže osvětlení, regálů, nábytku, tak nakrabicování elektroniky jako jsou počítače, tiskárny, mikrovlnné trouby, sporáky, lednice či například faxy.

Nabízíme též možnost vyklizené vybavení v nových prostorách firmy nejenom předat, ale i také opětovně zapojit. Zejména u většího množství stolních počítačů a drobné elektroniky je tato služba u nás velmi poptávána. Veškerý elektroodpad kanceláří samozřejmě likvidujeme vždy v souladu s legislativou skrze odběrná místa a sběrné dvory.


Vyklízení skladů

Nejsme limitováni množstvím ani druhem vyklizeného odpadu z nebytových prostor. Ať již potřebujete vyklidit vyřazené zboží, nahromaděný komunální odpad, staré palety či suť po rekonstrukci, nezalekneme se sebevětších výzev. V rámci vyklízení skladů větších rozměrů či opakovaného vyklízení jsme schopni nabídnout slevy.

Vyklizením skladových prostor naše práce končit nemusí. V naší nabídce též naleznete velice zručné řemeslníky pro případy rekonstrukce. Je libo vymalování firemních prostor? Případně nátěry fasád a či lakování? Služby společnosti Dopareal Praha jsou komplexní a určené k pokrytí všech požadavků zákazníka.


Vyklízení skladu

Vyklizení supermarketů a provozoven

Zajišťujeme též vyklízení firem většího rozsahu a to i například během částečného či plného provozu. Realizujeme jak vyklízení supermarketů, butiků, hospodářských staveb, tak větších celků obchodní center. Nemyslíme pouze na velké firmy, vyklizení provozovny či menšího obchodu pro nás není žádným problémem. Vždy je pro nás důležitá spokojenost zadavatele ať již s odvedenou prací, tak splněnými termíny.

Další informace a případné kalkulace cen (zdarma) za vyklízení firemních prostor Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle: +420 777 017 599, též také můžete využít náš poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci s Vámi!