image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Jak na vyklízení bytu - článek
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Jak na vyklízení bytu, nemovitosti i firmy

Ačkoliv se zdá vyklízení často velmi nemáhavou činností, né ve všech případech tomu tak skutečně může být. Pojďmě si projít v jetlivých krocích, kdy je na čase se vyklízení děsit a kdy se vlastně není čeho bát.


Vyklízení bytu

V případě vyklízení bytu je nutné brát v potaz především množství a nebezpečnost vyklízeného odpadu. Několik omšelých prken nebo starou skřínku je určitě jednodušší zlikvidovat v rámci vlastního úsilí. Pochopitelně vyvstává otázka: "kam ale s takto objemným materiálem?". Většina měst - jako je například Praha, pro takové případy přistavuje v jednotlivých městských částí sběrné kontejnery. Jejich termíny přistavení lze najít na jednotlivých webových prezentacích městských částí.


Vyklízení bytu kompletně

Vyklízení bytů

V případech, kdy se jedná o kompletní vyklízení bytu (například při koupi či zdědění nezrekonstruovaného bytu, problému s nečistotnými nájemníky) je ovšem situace jiná. Vynosení starého nábytku, odpadu, suti či demontáž starého vybavení již není práce pro jednoho. Kompletní vyklízení bytu, kde je již vysloužilý sporák, lednice i myčka a to vše v jednom člověku - taková myšlenka se stává poněkud úsměvnou.

Řešením je pak vyklízení bytu prostřednictví profesionální firmy, která nabízí širokou nabídku vyklízecích služeb, ušetří Vám mnoho času, fyzické námahy a v případě vyklízení pozůstalostí (tedy vyklízení po úmrtí) psychické vypjetí z organice celého úklidu.


Vyklízení nemovitostí většího rozsahu

Ať už se jedná o vyklízení nemovitostí menších jako jsou činžovní a rodinné domy nebo nemovitostí většího rozsahu (panelové domy, veřejné budovy), zde asi otázku vyřešení vyklízení vlastními silami asi můžeme rovnou vzdát. V pohledu námaha/účinnost/cena se každému musí jevit řešení pomocí firmy na vyklízecí práce zcela jednoznačné.

Vyklízení nemovitostí

Pozitiva plynoucí z delegování vyklízení na firmy jsou zde zjevná a krajně přesvědčivá. Nemalý jejich výčet naleznete níže.


Vyklízení firem

Stejně jako u vyklízení nemovitostí, ani zde odpověď nebude jiná. Stěhování nebo vyklízení firemních prostor vlastními prostředky není moc dobře možné. Pro majitele firmy to není zrovna reprezentativní činnost a požadovat tyto činnosti po zaměstnancích je dosti nepatřičným krokem.

Vyklízení firem a kanceláří

Pro vetšinu profesionálů je vyklízení firem, skladů či kanceláří každenním chlebem. Navíc díky pevně stanoveným termínům smlouvy přesně víte, kdy můžete očekávat prostory vyklizené a připravené do pracovního procesu.

Pozitiva vyklízení firem skrze vyklízecí agenturu: