image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Odvoz odpadu a suti
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Odvoz odpadu a suti společností Dopareal

Při rekonstrukci bytu, jeho vyklízení či stavebních činnostech vzniká nemalé množství odpadu, suti a nepotřebného nábytku, které vyřeší jen jejich odvoz a likvidace. Odpadu přitom nebývá malé množství a nelze jej vhodit do komunálních kontejnerů. Pro takové případy je tady právě Dopareal Praha – odborníci na odvoz odpadu, kteří ví, jak levně, rychle a legálně realizovat odvoz suti, stavebního odpadu, nábytku i toxických látek.


Odvoz odpadu kontejnerem

Velkoobjemový odvoz odpadu

Představa, že například čtyřista kilo suti, cihel či železného šrotu nasoukáte do igelitek ze supermarketu a natlačíte do popelnice je přecijenom nereálná. Profesionální odvoz odpadu a jeho následná likvidace je u společnosti Dopareal prováděna diametrálně odlišně. Udržujeme nejnovější postupy, profesionalitu a férové ceny.

Rádi bychom připomněli, že odvoz odpadu a s ním spojené vyklízecí práce provádíme ve městech jako je Praha, Beroun, Mělník, Nymburk, Příbram a prakticky na celém území Středočeského Kraje.


Odvoz suti

Profesionální odvoz suti

Náš team s řadou let zkušeností ve většině případů suť, zdivo a jiný sypký materiál napytluje do osvědčených pytlovin (přičemž váha pytle suti se pohybuje okolo 40 – 80 kilogramů). Odvoz suti je pak prováděn pomocí specializovaných velkoobjemových vozů či kontejnerů na smluvní místa ve městě Praha. Námi prováděný odvoz sutě se časově u běžného bytu pohybuje v rámci několika hodin. Likvidace stavebního odpadu je pak zprostředkována právě těmito smluvními skládkami.


Odvoz starého nábytku

V případech rekonstrukce či vyklízení bytu je též nutné zlikvidovat starý nábytek a vybavení. I ten bez ohledu na jeho velikost či hmotnost odvážíme z celého Středočeského kraje a města Praha. Odvoz starého nábytku a spotřebičů (elektroodpadu) je též realizován skrze specializované vozy.

Odvoz a likvidace nebezpečného odpadu

Odvoz a likvidace nebezpečného odpadu

Vyjma suti a běžného komunálního odpadu se v prostorách bytu může též nacházet odpad nebezpečný. Tím se rozumí nejrůznější biologický a toxický odpad jako jsou fekálie, biologický odpad po zemřelém či úhynu zvířete, plísně, houby, zplodiny po požáru či eternit. I na odvoz nebezpečného odpadu jsme plně připraveni a vždy si počínáme s nejvyšším ohledem na soukromí a bezpečnost zadavatele. Likvidace nebezpečného odpadu je posléze realizována akreditovanými smluvními partnery.