image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Články a návody
14 let úspěšné praxe s vyklízením bytů
712 vyklizených bytů a příslušenství
12 315 tun odpadu z vyklízení bytů
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Články a návody o vyklízení

rekonstrukcích, sanacích a malování

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.


Firma na vyklizení bytu šetří peníze i čas

Většina z nás alespoň jednou za život musí řešit vyklízení bytu, někteří i vícekrát. Zpravidla se jedná o koupi bytu po předchozím majiteli v záměru nového bydlení nebo jako investiční příležitost. V mnohých případech je také byt a jeho vyklizení součástí dědického řízení.

Firma na vyklizení bytu

Co je polymerová dezinfekce prostor?

Účinná a zdravotně nezávadná dezinfekce prostor i namáhaných ploch je jedním ze základních pilířů prevence i aktivního potlačení infekčních nákaz a rizik. Správně aplikovaná polymerová dezinfekce pak nabízí vysokou efektivitu i možnosti použití.

Polymerová dezinfekce prostor vs dezinfekce ozonem

Rizika likvidace azbestu a eternitu

Likvidace eternitu a azbestu není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Likvidace eternitové střechy a všeobecně azbestu má svá zdravotní i legislatvní rizika. Kam s eternitem a jak s ním nakládat?

Rizika likvidace azbestu a eternitu

Vyklízení firemních kanceláří, provozoven i skladů

Ačkoliv vyklízení bytu se může zdát jako velmi náročná činnost, tak vyklízení firmy je úplně jinou disciplínou. Máme bohaté zkušenosti s vyklízením nebytových prostor, víme co je třeba připravit a jak jednotlivé procesy urychlit bez ztráty úrovně kvality vyklízecích služeb.

Vyklízení firemních kanceláří, provozoven i skladů

Vyklízení pozůstalosti v Praze

Nikdo z nás tu bohužel není navždy. Úmrtí příbuzných a bližních vnáší do našich srdcí nejenom žal, ale i je též nositelem řady starostí. Jedněmi z nich je právě vyklízení pozůstalosti a jak si poradit například s osobními věcmi, ale též již starým nepotřebným nábytkem.

Vyklízení pozůstalosti v Praze

Odvoz starého nábytku jednoduše?

Přestal Vás bavit Váš starý oprýskaný stůl? Nebo třeba celá obývací stěna? A co potom, když jste koupili byt, ve kterém je starého nábytku nepočítaně? Existuje mnoho možností jak si odvoz starého nábytku ulehčit. Může být odvoz starého nábytku jednoduchým úkonem? A co odvoz starých spotřebičů či suti? Více v článku o odvozu nábytku.

Odvoz starého nábytku jednoduše?

Vyklízení pozůstalosti po úmrtí

Jak praví staré české rčení: neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Úmrtí je vždy chmurnou událostí, tím spíše pokud nebylo přirozenou cestou. V jakémkoliv případě je ale důležité volit další kroky v rámci vyklízení pozůstalosti s rozvahou, zodpovědnosti a ohledem na důstojnost nebožtíka.

Vyklízení pozůstalosti po úmrtí

Jak probíhá vyklízení bytů?

V dnešním článku se zaměříme na celkový průběh vyklízení bytů u firmy Dopareal Praha. Jak se na vyklízení připravit? Co se vše bude dělat? Bude ode mne vyklízecí firma něco žádat? Co se s odpadem následně stane? Na tyto a další otázky Vám odpovíme právě dnes.

Vyklízení bytu

Odvoz odpadu a suti společností Dopareal

Při rekonstrukci bytu, jeho vyklízení či stavebních činnostech vzniká nemalé množství odpadu, suti a nepotřebného nábytku, které vyřeší jen jejich odvoz a likvidace. Odpadu přitom nebývá malé množství a nelze jej vhodit do komunálních kontejnerů. Pro takové případy je tady právě Dopareal Praha – odborníci na odvoz odpadu.

Odvoz odpadu a suti

Likvidace pozůstalosti - otázky a odpovědi

Dědictví sebou nese kromě zármutku i jisté povinnosti. Jednou z nich je i likvidace pozůstalosti, repektive vyklizení bytu po zemřelém a to včetně osobních věci, nábytku, vybavení či případně spotřebičů. Celý proces likvidace bytu či domu z pozůstalosti sebou nese řadu otázek, na které si záhy odpovíme.

Likvidace pozůstalosti

Úskalí vyklízení sklepů a půd

Půda i sklep u většiny z nás patří k těm prostorám, kam vyšleme každý déle nepoužívaný objekt. Sekačku, krabici s tričky (které se "záhadně" srazily), tunu dětských knížek, to zničené jízdní kolo, které se určitě samo jednou opraví a spousta dalších věcí se přesně hodí do sklepa nebo půdy...

Vyklízení bytu po nájemci

Vyklízení bytu patří neodmyslitelně k zdárnému ukončení nájmu nemovitosti. Česká legislativa nakazuje, aby nájemník předal majiteli bytu ve stavu, v kterém mu byl byt pronajat. Proto je dobré vědět, co který subjekt v rámci zákona smí a na co dávat pozor při vyklízení bytu..

Jak na vyklízení pozůstalosti

Byt z pozůstalosti bývá často spjat nejenom se získáním bytu, ale také s povinnostmi (dědické řízení, náklady na spočinutí, další legislativní kroky) a emočním vypjetím. Pochopitelný je zármutek nad zesnulým, osoby blízké či jinak blízce spjatou osobou. Když už člověk projde nutným dědickým řízením v době největšího žalu, v té době nadchází..

Jak na vyklízení bytu, nemovitosti či firmy

Ačkoliv se zdá vyklízení často velmi nemáhavou činností, né ve všech případech tomu tak skutečně může být. Pojďmě si projít v jetlivých krocích, kdy je na čase se vyklízení děsit a kdy se vlastně není čeho bát. Znáte postupy vhodné pro vyklízení bytu a patřičné pro vyklízení nemovitostí či firem? Víte, že se mohou lišit? Kdy a v čem se dozvíte v našem článku o vyklízení.