image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Ochrana proti holubům a čištění
10 let montáží ochrany na holubi
27 vyčištěných objektů od trusu
141 namontovaných sítí proti holubům
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Bourací práce

Praha a Středočeský kraj

Potřebujete vybourat příčku v bytu nebo bourat celé bytové jádro a jste z SČ kraje či města Praha? Bourací práce od nás jsou levné, rychlé a s důrazem na Vaši spokojenost! Ruční bourací práce i mechanické poskytujeme jak jednotlivcům, firmám, tak státnímu sektoru. Zvládneme od bourání zárubní, přes bourání komínů - až po příčky, podlahy či bytová jádra.

Vždy se snažíme realizovat bourací práce levně s maximálním výsledkem jak po stránce životnosti, bezpečnosti, tak následné praktického využití (dispozice).

Volejte levné bourací práce: 777 017 599

Jako firma specializující se na vyklízení bytů, rovněž poté, co realizujeme bourací a demoliční práce po sebě následně provedem úklid sutě, odpadu, prachu a jiného odpadního materiálu vniklého při bouracích pracech.

Zejména v bytech v Praze též dokládáme i dokumentace bourací práce pro bytová družstva a pojišťovny. Na bourací práce od společnosti Dopareal je vždy spolehnutí - jak v rámci nízkých cen, dodržení stanovených termínů, tak kvality odvedené práce!


Bourání bytového jádra

Často realizujeme především bourání bytového jádra v paneláku, ačkoliv není problémem bourání zdiva v rodinném či činžovním domě, právě panelové byty jsou nutností rekonstrukce dnes nejvíce zasaženy. Dříve byla jádra a příčky stavěny za pomoci umakartu a právě bourání umakartového jádra, který měl omezenou životnost, je dnes čím dál častějším jevem. Jsme připraveni na vybourání panelákového jádra sebevětšího rozsahu, různorodých materiálů (cihly, umakart, panely, beton) a pracnosti - za nízké ceny a s profesionálním přístupem.

Bourání bytového jádra Vybourání panelákového jádra Bourací práce v bytě

Při bourání bytového jádra rádi poradíme jak případně zvětšit či optimalizovat dispozici bytu k lepšímu využití prostoru. Máme též zkušenosti v rámci vybourání otvoru do nosné zdi, kdy používáme specializovanou techniku a postupu k zachování statiky domu a nenarušení případného elektrického vedení, vodovodních trubek či ocelových konstrukcí.


Bourání příček

Nabídku bourání příček ocení jak Ti, kteří poptávají bourání příčky v paneláku, rodinném domě, tak i například v provozovnách a showroomech. Provádíme vybourání příčky všech možných materiálů (umakart, sádrokarton, cihla, panel i beton). Zejména pak bourání panelových příček je práce, která se neobejde bez odborné znalosti a specializované techniky.

Bourání příček Vybourání příčky Bourání příčky v paneláku

Bourání podlah a dlažby

V naší nabídce též je k nalezení bourání podlah, podlahových a jiných krytin jako je například dlažba či panely. Cena bourání podlahy je závislá na typu likvidavaného materiálu - betonové podlahy, panely, zděné podlahy či parkety. V koupelnách provádíme bourání obkladů a dlaždic. Cena za sekání obkladů je pak závislá nejenom od množství a obtížnosti, ale též záleží, zda obklady je cílem zachovat či zcela zlikvidovat.


Nastavení soukromí

Stránky Dopareal.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.