image/svg+xml +420 777 017 599
image/svg+xml Poptávka zdarma
Ochrana proti holubům a čištění
10 let montáží ochrany na holubi
27 vyčištěných objektů od trusu
141 namontovaných sítí proti holubům
777 017 599Volejte či zasílejte SMS nostop každý den.

Bourací práce

Praha a Středočeský kraj

Potřebujete vybourat příčku v bytu nebo bourat celé bytové jádro a jste z SČ kraje či města Praha? Bourací práce od nás jsou levné, rychlé a s důrazem na Vaši spokojenost! Ruční bourací práce i mechanické poskytujeme jak jednotlivcům, firmám, tak státnímu sektoru. Zvládneme od bourání zárubní, přes bourání komínů - až po příčky, podlahy či bytová jádra.

Vždy se snažíme realizovat bourací práce levně s maximálním výsledkem jak po stránce životnosti, bezpečnosti, tak následné praktického využití (dispozice).

Volejte levné bourací práce: 777 017 599

Jako firma specializující se na vyklízení bytů, rovněž poté, co realizujeme bourací a demoliční práce po sebě následně provedem úklid sutě, odpadu, prachu a jiného odpadního materiálu vniklého při bouracích pracech.

Zejména v bytech v Praze též dokládáme i dokumentace bourací práce pro bytová družstva a pojišťovny. Na bourací práce od společnosti Dopareal je vždy spolehnutí - jak v rámci nízkých cen, dodržení stanovených termínů, tak kvality odvedené práce!


Bourání bytového jádra

Často realizujeme především bourání bytového jádra v paneláku, ačkoliv není problémem bourání zdiva v rodinném či činžovním domě, právě panelové byty jsou nutností rekonstrukce dnes nejvíce zasaženy. Dříve byla jádra a příčky stavěny za pomoci umakartu a právě bourání umakartového jádra, který měl omezenou životnost, je dnes čím dál častějším jevem. Jsme připraveni na vybourání panelákového jádra sebevětšího rozsahu, různorodých materiálů (cihly, umakart, panely, beton) a pracnosti - za nízké ceny a s profesionálním přístupem.

Bourání bytového jádra Vybourání panelákového jádra Bourací práce v bytě

Při bourání bytového jádra rádi poradíme jak případně zvětšit či optimalizovat dispozici bytu k lepšímu využití prostoru. Máme též zkušenosti v rámci vybourání otvoru do nosné zdi, kdy používáme specializovanou techniku a postupu k zachování statiky domu a nenarušení případného elektrického vedení, vodovodních trubek či ocelových konstrukcí.


Bourání příček

Nabídku bourání příček ocení jak Ti, kteří poptávají bourání příčky v paneláku, rodinném domě, tak i například v provozovnách a showroomech. Provádíme vybourání příčky všech možných materiálů (umakart, sádrokarton, cihla, panel i beton). Zejména pak bourání panelových příček je práce, která se neobejde bez odborné znalosti a specializované techniky.

Bourání příček Vybourání příčky Bourání příčky v paneláku

Bourání podlah a dlažby

V naší nabídce též je k nalezení bourání podlah, podlahových a jiných krytin jako je například dlažba či panely. Cena bourání podlahy je závislá na typu likvidavaného materiálu - betonové podlahy, panely, zděné podlahy či parkety. V koupelnách provádíme bourání obkladů a dlaždic. Cena za sekání obkladů je pak závislá nejenom od množství a obtížnosti, ale též záleží, zda obklady je cílem zachovat či zcela zlikvidovat.