Úklid sněhu Praha

Nabízíme služby pro komplexní odklízení sněhu a ledu (Praha a okolí). Léta provádíme pohotovostní úklid sněhu ze střech velkých objektů i roddinných domů, strojní i ruční úklid sněhu z vozovek nebo kupříkladu odklízení sněhů z chodníků a jejich následný posyp - využijte naše služby 24/7. Našimi nejčastějšími klienty jsou hypermarkety a supermarkety či skladové prostory, ale zimní servis poskytujeme jak pro menší objekty, plochy a silnice, tak i pro domácnosti.

Úklid sněhu motoristických i nemotoristických komunikací

  • Nabízíme odklízení sněhu a ledu z chodníků a menších ploch ručně i strojově
  • Posypy již od 4,50 Kč/m², pluhování a solení komunikací, chodníků či parkovišť

Odklízení sněhu a ledu ze střech

  • Odstraňujeme led, sníh i rampouchy z objektů jak obytných, obchodních i průmyslových hal
  • Strojový úklid sněhu již od 3,50 Kč/m²
  • Odklízení sněhu zajišťuje prevenci proti padání ledu ze střech na chodce a provoz, chrání střechy od namáhání konstrukce a poškození stavby či propadu střechy.

Lokality a cena úklidu sněhu

Předem domluvené úklidy sněhu provádíme pro město Praha a Středočeský kraj, v případě pohotovosti záleží na konkrétní situaci a požadavků na základě telefonátu. Vždy se snažíme co nejvíce vyhovět přáním klientů a zabezpečit postiženou oblast. Naše ceny za úklid a posypy jsou rozumné, stačí se podívat na náš ceník - úklid sněhu. Věříme, že budete spokojeni.

Zaujala Vás naše nabídka odklízení sněhu? Chcete být připraveni proti závějím nebo Vám již Vaši střechu pokrývá nebezepečný závěj sněhu? Zavolejte nám na +420 777 017 599 a vše ostatní už se postará Dopareal Praha.

úklid sněhu Praha a Středočeský kraj
© Dopareal 2013 Tvorba webových stránek: Valient.cz