Rekonstrukce bytů a domů Praha

Přestaly Vás doma bavit zašedlé stěny? Vypadá Vaše koupelna nemoderně? Nebo jen potřebujete zbourání příčky? Na vše jsme připraveni - rekonstrukce bytů od firmy Dopareal promění Váš byt k nepoznání. Pokud bydlíte v Praze nebo Středočeském kraji nic nebrání příjezdu našich řemeslníků provést od malých zasáhů, vymalování pokoje, rekonstrukce koupelny až po kompletní rekonstrukce bytového jádra. Kvalitní rekonstrukce Vám nejen zkrášlí byt, ale pomůže i ušetřit za topení a předejít nehodám.

Broušení a pokládání podlah

Nabízíme pokládání plouvoucích podlah, linolea, rekonstrukce včetně broušení/lakování parket a dalších podlahových krytin. Dopareal je zárukou rovné a tepelně izolované podlahy. Navíc si ušetříte nejen práci s pokládáním podlah, svozem či odvozem materiálu, ale přivoláním odborníků také zaručíte dlouhověkost podlahy bez rozklížení nebo nepříjemného skřípání. Též jsme zběhlí v rekonstrukcích koupelen včetně pokládání dlažby, vodovzdorných krytin a instalaci vodovodních či odpadních trubek.

Stavba a bourání příček

Velmi často žádanou činností je stavba (respektive přepažení místnosti) příček. Cihlové, tvárnicové i sádrokartonové příčky je cenově příznivou variantou řešení prostoru jak v bytě při přepažení místnosti nebo stropu, tak při realizaci rekonstrukce firmy.

Rekonstrukce domů a fasád

Naše nabídka zahrnuje i precizní rekonstrukce domů - opravy zdiva, sekání pro elektroinstalaci a v neposlední řadě nátěry fasád pro nejen estetickou potěchu oka, ale i pro ochranu před povětrnostními podmínkami. V rámci lakování a natírání též můžeme nabídnout nátěry a lakování oken, dvěří, dřevěných příček a dalšího vybavení.

  • Rekonstrukce bytových jader
  • Rekonstrukce koupelen
  • Rekonstrukce toalet
  • Zednické a dlažební práce
  • Opravy a nátěry fasád
  • Pokládání plovoucích podlah
© Dopareal 2011 Tvorba webových stránek: Valient.cz CZIN.eu