Malování interiérů i exteriérů

Provádíme kvalitní malířské a lakýrnické činnosti, jak pro domácnosti, tak i firmy a to za přívětivé ceny s maximální možnou kvalitou práce a profesionálním přístupem. Stějně tak je u nás naprostou samozřejmostí úklid po dokončení - včetně zakrytí podlah a to zdarma, rychlost, čistost a profesionalita. Na trhu působíme již mnoho let a naši klienti jsou s námi vždy spokojeni.

V rámci zakázky Vám vypracujeme cenovou nabídku zdarma, vždy máte přehled na provedenými úkony a jejich konkrétními cenami.

Malíři pokojů Praha

Realizace malování pokojů, chodeb, celých bytů i neobytných prostor. Zkušení malíři pokojů z firmy Dopareal Praha si poradí nejen s malováním, ale i se štuky nebo stěrkováním. Zajišťujeme také malby jednotlivých místností či velkých prostor (například vymalování společných prostor činžovních domů).

Natěrači a lakýrnici

Nabízíme celou škálu natěračských a lakýrnických služeb - od ochranných nátěrů, přes dekorativní až po informační nápisy na stěnách. V nabídce jsou též kompletní rekonstrukce místností - od nátěrů až po revitalizaci oken, dveří a zárubní.

  • Lakování oken, dveří a zárubní
  • Nátěry fasád a střech
  • Broušení a opalování starých nátěrů
  • Nátěry střech, radiátorů, plotů apod.

Řemeslnické a stavební práce

  • Rekonstrukce bytů, koupelen a nebytových prostor, kanceláří, skladů, úřadů
  • Bourací a stavební práce
  • Sádrokartonář, zedník, plynař, topenář, instalatér.

Bezpečnostní nátěry

Pro obchodní a výrobní sektor také provádíme bezpečnostní nátěry (známé též pod označením reflexní nátěry), dále nejrůznější orientační značky, označení parkovacích míst a protizkluzné nátěry nebo polepy schodišť a další kritických míst.

Nátěry fásád a střech

Nátěr střechy chalupy proti vlhkosti nebo nový nátěr fasády pro celou továrnu? Naši natěrači zvládají perfektní nátěry střech, fasád a venkovního obložení nemovitostí bez limitu velikosti zakázky. Proti vodě a plísním odolné silikonové fásádní nátěry, pestré akrylátové nátěry nebo siloxanové nátěry a to jak na dřevo, omítku, tak kovové komponenty - u nás se meze nekladou.

Obchodní domy a supermarkety určitě zaujme nabídka malování a nátěry písma na fasádu - vhodné jak pro informace od hodinách provozu, tak pro samotný název obchodu.

Čištění fasád (odstranění grafity)

Profesionální a efektivní čištění fásád metodou pískování. Metoda tryskání písku (takzvané pískování) je zvláště vhodná pro odstranění grafity a nápravu silně znečištěných čištění fasád a povrchů (kámen, cihla i beton). Zvládáme odstranění jak biologických nečistot (plíseň, mech, trus), tak nečistot atmosferických (exhalace a prach). Telefonické konzultace a vytvoření cenového návrhu zdarma +420 777 017 599.

čištění fasád

Fotografie z čištění (odstraňování graffiti)

© Dopareal 2011 Tvorba webových stránek: Valient.cz