Články, návody, aktuality

Rádi bychom skrze krátké články Vás informovali o novinkách v naší společnosti, předali některé praktické rady v rámci vyklízení nebo se věnovali tématům, která mají s odvozem odpadu mnoho společného. Doufáme, že naši snahu uvítáte a některé naše tipy i využijete v praxi.

Úskalí vyklízení sklepů a půd

Půda i sklep u většiny z nás patří k těm prostorám, kam vyšleme každý déle nepoužívaný objekt. Sekačku, krabici s tričky (které se "záhadně" srazily), tunu dětských knížek, to zničené jízdní kolo, které se určitě samo jednou opraví a spousta dalších věcí se přesně hodí do sklepa nebo půdy...

Vyklízení bytu po nájemci

Vyklízení bytu patří neodmyslitelně k zdárnému ukončení nájmu nemovitosti. Česká legislativa nakazuje, aby nájemník předal majiteli bytu ve stavu, v kterém mu byl byt pronajat. Proto je dobré vědět, co který subjekt v rámci zákona smí a na co dávat pozor při vyklízení bytu..

Jak na vyklízení pozůstalosti

Byt z pozůstalosti bývá často spjat nejenom se získáním bytu, ale také s povinnostmi (dědické řízení, náklady na spočinutí, další legislativní kroky) a emočním vypjetím. Pochopitelný je zármutek nad zesnulým, osoby blízké či jinak blízce spjatou osobou. Když už člověk projde nutným dědickým řízením v době největšího žalu, v té době nadchází..

Jak na vyklízení bytu, nemovitosti či firmy

Ačkoliv se zdá vyklízení často velmi nemáhavou činností, né ve všech případech tomu tak skutečně může být. Pojďmě si projít v jetlivých krocích, kdy je na čase se vyklízení děsit a kdy se vlastně není čeho bát. Znáte postupy vhodné pro vyklízení bytu a patřičné pro vyklízení nemovitostí či firem? Víte, že se mohou lišit? Kdy a v čem se dozvíte v našem článku o vyklízení.

Články
© Dopareal 2011Tvorba webových stránek: Valient.cz