Vyklízení pozůstalostí Praha

Chápeme, že úmrtí v rodině bývá nešťastnou a stresující událost, tím spíše při samotném vyklízení bytu po úmrtí. V tomto ohledu Vám Dopareal dokáže pomoci – již léta provádíme vyklízení pozůstalostí na celém území města Praha a přilehlém okolí.

Odvoz starého nábytku, vysloužilých spotřebičů a dalšího vybavení či odpadu provádíme rychle a s dodržením jistého pietního kodexu. Víme, jak se chovat a co dělat po úmrtí. Pokud se při vyklízení pozůstalostí objeví majetek osobního rázu, vracíme jej pozůstalým. Pro objednání vyklízení volejte +420 777 017 599 nonstop každý den včetně víkendů a svátků. Dále můžete využí nezávazné online poptávky vyklízení a likvidace pozůstalostí.

Při vyklízení bytu po zemřelém nebereme ohled zda se jedná o byt, sklep nebo půdu - vyklídíme na Vaše přání vše bez rozdílu. Vždy se též snažíme o co možná největší spokojenost našich klientů. Vyhovíme i Vaší žádosti na ponechání či přestěhování věcí z pozůstalosti do jiných prostor. Případně je možné po vyklizení pozůstalosti provést následnou rekonstrukci bytu nebo třeba jen strhání tapet a dalšího nevhodného vybavení.

Vyklízení pozůstalostí
Vyklízení po úmrtí

Práce při vyklízení pozůstalostí:

  • Vyklízení pozůstalostí v celém rozsahu
  • Sjednání velkoobjemového kontejneru
  • Odvoz starého nábytku a vybavení
  • Likvidiace toxického i biologického odpadu (např. skvrny od krve, tělní tekutiny)
  • Likvidace pozůstalosti
  • Vyklizení bytu po zemřelém
  • Vyklizení a dezinfekce bytu po úmrtí
  • Sanace zdiva od plísní a hub
  • Po vyklízení pozůstalosti možnost případného vymalování bytu či kompletní rekonstrukce

Vyklízení bytu krátce po úmrtí

Jsme připraveni byt vyklidit i v případě, že k úmrtí došlo ve velice krátké době a je nutné provést celkovou dezinfekci bytu a zlikvidovat biologický materiál. Za roky praxe víme jak si bezpečně počínat a jaké vybavení nebo technika je pro vyklízení bytu po úmrtí vhodná.

Dezodorizace - čištění vzduchu

Při vyklízení bytu po zemřelém je často přítomný velmi špatně větratelný zatuchlý zápach, disponujeme řadou vybavení na provedení dezodorizace - tedy čištění vzduchu. V prostoru se mohly usadit toxické plísně či organismy, které Vašemu zdraví nesvědčí, proto čištění vzduchu bývá nedílnou součástí vyklízení pozůstalostí.

Je vyklízení pozůstalostí tou službou co jste hledali? Při zájmu volejte na: +420 777 017 599 nebo nás kontaktujte zkrze email: dopareal@gmail.com. Dopareal nabízí i další služby spojené s vyklízením, konkrétně: vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení bytů nebo pokud jste firmou, určitě uvítáte vyklízení firmy.

DoparealVyklízení a čištěníVyklízení pozůstalostí Praha
© Dopareal 2013 Tvorba webových stránek: Valient.cz 2013

AKCE!: BEZKONKURENČNÍ CENY V PRAZE a okolí!

Doprava po Praze ZDARMA! Žádné hodinové sazby! Platba jen vyklizených metrů! Viz: ceník služeb.