Vyklízení firem Praha

Provádíme kompletní servis vyklízecích, čistících a údržbářských činností pro firmy - po celý rok včetně dlouhodobých zakázek. Vyklízení firem a jejich přilehlého okolí (od prací jako je odvozu odpadu, likvidace starého vybavení, čištění komunikací až po péči o zeleň).

Potřebujete vyklidit kancelář? Odvézt staré vybavení skladu? Vyklízení firem nikdy nebylo snazší, pokud jste z Hlavního města Praha nebo Středočeského kraje, přijedeme, vyklidíme, odvezeme, zlikvidujeme – případně přestěhujeme na nové působiště. Pro objednání vyklízení volejte +420 777 017 599 nonstop každý den včetně víkendů a svátků. Nově nabízíme možnost online poptávky vyklízení. Vaše dotazy budou zodpovězeny nejdéle do jednoho pracovního dne.

Vyklízení nebytových prostor firmy Vyklízení firem Vyklízení nebytového prostoru - Praha Vyklízecí pracovníci při likvidaci odpadu

Služby v rámci vyklízení firem:

  • Vyklízení velkých i malých firem
  • Jednorázové i dlouhodobé vyklízení firem
  • Vyklízení a celkový úklid vnitřiních i vnějších prostor (podlahy, okna, stropy)
  • Vyklízení kancelářských stolů, regálů, skříní a vybavení firem všeobecně
  • Demontáž, smontování či odvoz vybavení skladů a vybavení kanceláří (Pc, tiskány)

Dlouhodobé vyklízení firem

Nabízíme celoroční údržbu vnitřních i vnějších prostor firmy. S mnohými klienty máme uzavřeny dohody o pohotovosti v zimním období – mnoho velkých staveb je zapotřebí zbavit sněhu nebo ledu pro zachování integrity střechy a nosné konstrukce. Dlouhá léta praxe se naše odklízení sněhu ze střech, vysekávání ledu a čištění silnic projevují velkou rychlostí provedení a kvalitou práce.

Po zbytek roku realizujeme také různé péče o zeleň. Reprezentativní okolí firmy vždy dodá na celkovém renomé a k tomu patří i potřeba zastřihávaní keřů, sečení trávy, sekání stromů a další péče o flóru. Následné vyklizení a odvezení bio-odpadu je samozřejmostí.

Vyklízení firem při živelných katastrofách a nehodách

I v případě havárie nebo živelné katastrofy jsme schopni zakročit a v krátkém čase zajistit úklid a vyklizení firmy, v nejlepším případě tak i zachránit firemní majetek a pověst firmy. Zároveň můžeme poskytnout i pozdější rekonstrukci stavby.

  • Vyklízení po povodni nebo vytopení
  • Vyklízení odpadu z firmy po požáru
  • Odvoz odpadu ze zničených střech a budov
  • Možnost náledné rekonstrukce včetně vymalování a pokládky nových podlah

Zaujala Vás naše nabídka? Není nic jednoduššího než zavolat na: +420 777 017 599 nebo prostřednictvím emailu dopareal@gmail.com zaslat nezávaznou poptávku. Pokud váháte, zkuste si příčíst více o našich službách vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí nebo vyklízení bytů.

DoparealVyklízení a čištěníVyklízení bytů Praha
© Dopareal 2013 Tvorba webových stránek: Valient.cz 2013

AKCE!: BEZKONKURENČNÍ CENY V PRAZE a okolí!

Doprava po Praze ZDARMA! Žádné hodinové sazby! Platba jen vyklizených metrů! Viz: ceník služeb.