Vyklízení bytů Praha

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.

Ať už se jedná o rodinný dům, činžovní nebo panelový byt, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení bytu. Praha skýtá mnohé problémy s přepravou (schodiště, rampy a převýšení), za roky praxe víme, jak se i s těmito problémy při vyklízení vypořádat. Pro objednání vyklízení volejte +420 604 946 096 nonstop každý den či využijte naši online poptávku. Na dotazy a poptávky skrze email odpovídáme do 24 hodin. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vyklízení bytů v Praze Odvoz odpadu po vyklizení Vyklízení drobného odpadu a nábytku z bytu Jednoduchýc odvoz odpadu při vyklízení bytu

Služby v rámci vyklízení bytů:

  • Kompletní vyklízení bytu či nemovitosti
  • Vyklízení přilehlých prostor (chodby, půdy, sklepy, terasy i zahrady)
  • Přistavení velkoobjemového kontejneru
  • Likvidace odpadu na legálních skládkách
  • Vyklízení nebezepčného materiálu z bytu (po úmrtí, toxické látky, odpad po narkomanech či bezdomovcích, uhynulá zvířata)

Zaručujeme perfektní a obyvatelný stav bytu ihned po vyklizení a pozdější legální likvidaci odpadu. V případě nutnosti používáme i speciální techniku a vybavení. I při vyklízení velkých bytů či protor (celé domy či zahrady) nebo vysoké míry znečistění, jsme na vyklízení připravení – práce se zaměstnanci Dopareal opravdu nebojí.

Fotografie z vyklízení bytů a objektů

Vyklízení pro město Praha

Naším místem působnosti je Hlavní město Praha, nicméně po případné dohodě jsme schopni provést vyklízení bytu i ve Středočeském kraji. Vyklízíme prostory i v případech absence či nefunkčnosti výtahu. Vždy je naší snahou maximální spokojenost zákazníka.

Zaujala Vás naše nabídka? Není nic jednoduššího než zavolat na: +420 604 946 096 nebo prostřednictvím emailu dopareal@gmail.com zaslat nezávaznou poptávku. Pokud váháte, zkuste si příčíst více o našich službách vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí nebo pokud jste firmou, určitě uvítáte vyklízení firmy.

DoparealVyklízení a čištěníVyklízení bytů Praha
© Dopareal 2013 Tvorba webových stránek: Valient.cz 2013

AKCE!: BEZKONKURENČNÍ CENY V PRAZE a okolí!

Doprava po Praze ZDARMA! Žádné hodinové sazby! Platba jen vyklizených metrů! Viz: ceník služeb.