Vyklízení bytů Praha

Při vyklízení bytu od firmy Dopareal (Praha a Středočeský kraj) můžete s klidem hodit za hlavu všechny problémy s vyklízením spojené. Starý špinavý nábytek plný třísek, ostré střepy nebo tuna suti ve vašem bytu? Nechte špinavou, leckdy nebezpečnou a namáhavou práci odborníkům.

Ať už se jedná o rodinný dům, činžovní nebo panelový byt, vždy najdeme nejefektivnější způsob vyklizení bytu. Praha skýtá mnohé problémy s přepravou (schodiště, rampy a převýšení), za roky praxe víme, jak se i s těmito problémy při vyklízení vypořádat. Pro objednání vyklízení volejte +420 777 017 599 nonstop každý den či využijte naši online poptávku. Na dotazy a poptávky skrze email odpovídáme do 24 hodin. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vyklízení bytů v Praze Odvoz odpadu po vyklizení Vyklízení drobného odpadu a nábytku z bytu Jednoduchýc odvoz odpadu při vyklízení bytu

Služby v rámci vyklízení bytů:

  • Kompletní vyklízení bytu či nemovitosti
  • Vyklízení přilehlých prostor (chodby, půdy, sklepy, terasy i zahrady)
  • Přistavení velkoobjemového kontejneru
  • Likvidace odpadu na legálních skládkách
  • Vyklízení nebezepčného materiálu z bytu (po úmrtí, toxické látky, odpad po narkomanech či bezdomovcích, uhynulá zvířata)

Zaručujeme perfektní a obyvatelný stav bytu ihned po vyklizení a pozdější legální likvidaci odpadu. V případě nutnosti používáme i speciální techniku a vybavení. I při vyklízení velkých bytů či protor (celé domy či zahrady) nebo vysoké míry znečistění, jsme na vyklízení připravení – práce se zaměstnanci Dopareal opravdu nebojí.

Fotografie z vyklízení bytů a objektů

Vyklízení pro město Praha a Středočeský kraj

Naším místem působnosti je Hlavní město Praha, nicméně po případné dohodě jsme schopni provést vyklízení bytu i v celém Středočeském kraji. Vyklízíme prostory i v případech absence či nefunkčnosti výtahu. Vždy je naší snahou maximální spokojenost zákazníka.

Okres Kladno

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Kladno jako jsou Libušín, Buštěhrad, Kladno, Smečno, Stochov, Slaný, Unhošť, Velvary a další.

Okres Mělník

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Mělník jako jsou Kralupy nad Vltavou, Liběchov, Kostelec nad Labem, Neratovice, Mělník, Mšeno, Veltrusy a další.

Okres Praha-Východ

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Praha-Východ jako jsou Kamenice, Kostelec nad Černými lesy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Říčany, Úvaly, Čelákovice, Odolena Voda a další.

Okres Mladá Boleslav

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Mladá Boleslav jako jsou Benátky nad Jizerou, Dolní Bousov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Dobrovice, Mladá Boleslav a další.

Okres Nymburk

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Nymburk jako jsou Městec Králové, Milovice, Lysá nad Labem, Rožďalovice, Sadská, Nymburk, Poděbrady a další.

Okres Kolín

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Kolín jako jsou Kouřim, Pečky, Český Brod, Kolín, Zásmuky, Týnec nad Labem a další.

Okres Kutná Hora

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Kutná Hora jako jsou Uhlířské Janovice, Zruč nad Sázavou, Čáslav, Kutná Hora a další.

Okres Benešov

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Benešov jako jsou Vlašim, Benešov, Votice, Sázava, Týnec nad Sázavou a další.

Hlavní město Praha

Vyklízení provádíme v každém části města Praha jako jsou Bohnice, Háje, Libeň, Letňany, Staré město, Prosek a další.

Okres Praha-Západ

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Praha-Západ jako jsou Hostivice, Jílové u Prahy, Černošice, Libčice nad Vltavou, Roztoky u Prahy, Dobřichovice, Jesenice a další.

Okres Příbram

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Příbram jako jsou Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Březnice, Sedlčany, Dobříš a další.

Okres Beroun

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Beroun jako jsou Hořovice, Zdice, Beroun, Králův Dvůr, Žebrák, Nižbor, Komárov a další.

Okres Rakovník

Vyklízení provádíme v každém městě okresu Rakovník jako jsou Nové Strašecí, Rakovník, Jesenice a další.

Ať už je tedy Váším domovem Praha, Kladno, Mladá Boleslav či například Příbram, vždy Vám firma Dopareal dokáže pomoci - jak s vyklízením bytů, vymalováním pokoje či celkovou rekonstrukcí bytu.

Zaujala Vás naše nabídka? Není nic jednoduššího než zavolat na: +420 777 017 599 nebo prostřednictvím emailu dopareal@gmail.com zaslat nezávaznou poptávku. Pokud váháte, zkuste si příčíst více o našich službách vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí nebo pokud jste firmou, určitě uvítáte vyklízení firmy.

DoparealVyklízení a čištěníVyklízení bytů Praha
© Dopareal 2013 Tvorba webových stránek: Valient.cz 2013

AKCE!: BEZKONKURENČNÍ CENY V PRAZE a okolí!

Doprava po Praze ZDARMA! Žádné hodinové sazby! Platba jen vyklizených metrů! Viz: ceník služeb.