Stěhování Praha - Levné stěhování firem a bytů

Naše firma má také již mnoho zkušeností v oblasti stěhování - Praha a okolí. V této oblasti dokážeme zajistit stěhování od menších zakázek (stěhování bytů, nábytku a těžkých břemen) až po vystěhování celých obchodních prostor (stěhování kanceláří, komplet stěhování firem a skladů). Dopareal Praha Vám dokáže, že do nových prostor se lze přestěhovat levně a zároveň rychle.

Volejte nonstop
+420 777 017 599
Více infomací o
Stěhování firem ↓
Více infomací o
Stěhování bytů ↓

Stěhování kanceláří a firem

Probíhá ve Vaší firmě rekonstrukce nebo si Vaše společnost našla nové prostory? Stěhování firem zvládáme na jedničku. Veškeré vybavení, konstrukce, dekorace a stěhování nábytku zajistíme nejen po stránce spediční, ale i bezpečnostní. Během let jsme již optimalizovali celý průběh stěhování a dokážeme Vám tak naše služby poskytnout levně bez ztráty kvality či rychlosti provedení.

Z praxe víme, že zvláště při stěhování kanceláří je zapotřebí celý proces stěhování realizovat v co možném nejkratším termínu. Proto naše společnost Vám své služby nabízí i během víkendů, svátků a atypických pracovních hodin (brzké ranní i pozdní odpolední/večerní hodiny). Své smluvené termíny vždy plníme načas - často i s předstihem. Stěhování kanceláří firmou Dopareal je vždy rychlé, levné (konzultace a kalkulace zdarma +420 777 017 599 nebo skrze nezávaznou online poptávku) a zároveň minimalizujeme dobu nedostupnosti firem. Naši proškolení a léty odzkoušení stěhováci z města Praha jsou připraveni na přestěhování sebeobjemnějšího obsahu.

Vyklízení pozůstalostí

Proces stěhování kanceláří a firem:

 1. Předběžná kalkulace stěhování kanceláří či firmy na základě požadavků, případné dokumentace a náročnosti
 2. Eventuální prohlídka prostor k zajištění maximálně plynulého stěhování a efektivní organizaci práce
 3. Vybrání termínu a stanovení celkové doby trvání stěhování kanceláří včetně podrobného vysvětlení procesů
 4. Balení a stěhování drobného vybavení kanceláří (počítače, kopírky, případně dokumentace)
 5. Stěhování techniky a nábytku z kanceláří (stoly, židle, lednice či trezory)
 6. Dodatečné stěhování dekorativních prvků (například stěhování květin, koberců nebo obrazů)
 7. V případě firem a skladů možnost demontovat i velké konstrukce a mechanické vybavení.
 8. Převoz a umístění veškerého vybavení do nových prostor firmy
 9. Kromě stěhování můžete využít i našich dalších služeb jako je malování či vyklízení firem

Stěhování bytů Praha

Našli jste si nový byt nebo potřebujete jen přestěhovat skříň, lednici či těžký nábytek? Nabízíme celkové stěhování obytných prostor včetně vybavení k případnému demontování. Vždy striktně dodržujeme soukromí našich klientů a k Vašemu majetku se chováme vždy s úctou a opatrností.

Právě ve městě Praha, kde je mnoho výškových i přístupových překážek, pomáháme lidem se pohodlně usadit v novém bytu či domě. Lopocení se s krabicemi, vynášení lednice do patra nebo stěhování těžké skříně - při objednání firmy Dopareal můžete s klidem na všechny strasti okolo stěhování bytu zapomenout a jen začít rozbalovat.


 • Předběžná kalkulace ceny stěhování zdarma
 • Stěhování bytů, pokojů i venkovních prostor
 • Stěhování nábytku, domácích spotřebičů, trezorů a jiných těžkých břemen
 • Po provedení stěhování můžeme nabídnout možnost odvozu odpadu ze starého bytu

Je stěhování tou službou co jste hledali? Při zájmu volejte na: +420 777 017 599 nebo nás kontaktujte zkrze email: dopareal@gmail.com. Dopareal nabízí i další služby spojené s vyklízením, konkrétně: vyklízení a odvoz odpadu, vyklízení bytů nebo pokud jste firmou, určitě uvítáte vyklízení firmy.

DoparealVyklízení a čištěníStěhování Praha
© Dopareal 2013 Tvorba webových stránek: Valient.cz 2013