Čištění koberců Praha

Pro domácnosti i například konferenční haly provádíme profesionální čištění koberců. Praha a okolí je naší hlavní lokalitou působnosti, po domlově i Středočeský kraj. Dále v naší široké nabídce nalezenete čištění čalounění, problémem není ani čištění kožených potahů včetně možností tepování.

  • Čištění koberců
  • Čištění čalounění
  • Čištění kožených potahů
  • Čištění matrací

Čistění koberců i čalounění provádíme prostřednictvím specializovaných zařízení značky Karcher, které patří mezi to nejlepší v oboru pro odstraňování nečistot ze všech typů povrchů bez jejich vizuálního i účelového poškození .

Vyčistíme Váš koberec či čalounění rychle a profesionálně. Dopareal Praha si zakládá na férových cenách, službách a dodržování stanovených termínů.

Profesionální čištění koberců pro každého

Naše služby jsou vhodné pro restaurace, kanceláře, konfereční místnosti či sály i pro běžné domácnosti. Dodejte svému koberci a čalounění opět svěžest, měkkost a čistý vzhled rychle a bez námahy!

čistění koberců praha vyčištení potahů a koberce tepování koberců hloubkové čištění kůže

Kancelářský úklid - mytí oken a výloh

Pro firemní účely můžeme nabídnout mytí oken a výloh - jednorázové i dlouhodobé řešení (termíny a rozsah prací řešíme individuálně, dle potřeb zázkazníka). Zajistíme zářivě čisté výkladní skříně, rámy, výlohy a okna pro Vaše sídlo firmy, školu, nemocnici, úřad i bytový dům.

mytí oken
  • Mytí oken a dveří
  • Mytí výloh
  • Čištění výkladních skříní
  • Čištění rámů a vybavení
  • Čištění žaluzií

Věnujte svou energii a čas na lepší činnosti. V kancelářské údržbě už víme co a jak - speciální čistící prostředky, vybavení i techniky - to vše je Dopareal Praha. Mytí oken již od 8 Kč/m² v závislosti na náročnosti, objemu a termínování práce. Zajišťujeme v případě potřeby i opravy rámů, parapetů či zárubní.

Zkušenosti máme nejen v oblasti mytí oken či čištění koberců, ale poskytujeme i služby v případě likvidace koberců (odvoz odpadu) a následného pokládání nových. Ceny jsou vždy závislé od velikosti plochy, materiálu a míry znečištění. Pro co nejlepší odhad ceny se neostýchejte a zavolejte na 777 017 599 či se poptávejte na dopareal@gmail.com.

DoparealVyklízení a čištěníČištění koberců Praha
© Dopareal 2013 Tvorba webových stránek: Valient.cz 2013